ثبت برند TM

دم دست ترین جایی که میتوانید علامت TMرو ببینید پردازنده های  coreiاینتل هست.

TMمخفف tade mark به معنی علامت تجاری یا نماد بازرگانی است.اصولا TM یک تکنولوژی یا سرویسی خاص را نشان میدهد که ثبت قانونی نشده و بیشتر برای جدا کردن با واژه های مشابه است.

اعلان (حق ثبت اختراع – حق مؤلف – علامت تجاری). نشانه رسمی یا اعلامیه که به یک شیء فیزیکی ملحق شده و در برگیرنده یا بازگو کننده حق مالکیت فکری است، برای مثال، استفاده از عبارت “حق ثبت اختراع” یا یکی از اختصارات آن به علاوه شماره ثبت اختراع، روی یک کالایی ثبت شده که توسط دارنده حق ثبت اختراع یا افراد مجازی که تحت نظارت وی کار می کنند به ثبت رسیده باشد. بر طبق قانون آمریکا، اعلان رسمی علائم تجاری ثبت شده، حرف انگلیسی R است که در یک دایره قرار گرفته (®)، “Reg U.S. Pat & Tm. Off.” به معنی “ثبت شده در دفتر حق ثبت اختراع و ثبت علائم تجاری آمریکا” است. بسیاری از شرکت ها از اعلان های غیر رسمی علائم تجاری، مثل “Brand”، “TM”، “Trademark”، “SM”، “Service Mark” در کنار کلمات یا دیگر نمادهای ثبت شده خود استفاده می کنند.

حرف Rتوی این موارد مخفف rejister redاست یعنی نماد بازرگانی ثبت شده. وقتی روی یک برندی علامت R دیده شود تمام حقوق قانونی برای آن برند محفوظ است و هر شرکت یا فردی که از از آن برند یا فناوری استفاده غیر مجاز کند محکوم میشود و باید جریمه بدهد.

موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست و شما میتوانید از مزایای بیشمار ثبت برند بهره مند شوید و به اهدافتان نزیک شوید با انجام مراحل ثبت شرکت شما در بازار رقابت قرار میگیرید و میتوانید با کیفیت محصول تولیدی خود در این بازار رقابت سربلند باشید و روز به روز کیفیت محصول خود را بالا ببرید

اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید و افرادی نیز که مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحلفروش برند خود را طی کنند و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید ما میتوانیم مراحل  ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما به پایان برسانیم