درباره ما

تکسفیر در یک نگاه

هولدینگ تکسفیر مجموعه ای حقوقی ثبتی اداری می باشد که در راستای خدمت رسانی آسان در کلیه امور ثبتی شرکتها و اشخاص حقیقی-کلیه امور اداری-کلیه امور تبلیغاتی-کلیه امور بازرگانی-کلیه امور کیفری و حقوقی-کلیه امور مهندسی و مشاوره ای آماده همکاری گرم و سبز به شما هم وطنان گرامی می باشد.
هولدینگ تک سفیر متشکل از مشاوران و کارشناسان و وکلاء متخصص و زبده در امور مذکور می باشد که آرزوی همگیمان رشد و شکوفایی اقتصاد ایران زمین در راستای بین المللی می باشد.

تاریخچه تکسفیر

اشخاص حقیقی موسسه حقوقی تکسفیر خود قبل از به ثبت رسیدن شخصیت حقوقی موسسه تکسفیر به صورت حقیقی در رابطه با کلیه امور ثبتی و کیفری و حقوقی و اداری به قدمت بیش از ۴۰ سال و در پاره ای موارد بیش از ۱۰ سال مشغول به فعالیت و خدمت رسانی بوده اند اما قدمت خود موسسه حدود ۵ سال می باشد که به صورت حقوقی شکل یافته است. وقتی از تاریخ و تاریخچه سخن به میان می آید حد اقل ۲ مفهوم انتزاعی مستفاد می گردد. مفهومی گاه ناظر به وقایع گذشته و نیز گاه معطوف به مطالعه و بررسی.هولدینگ تکسفیر در طی این سالها سعی در ارتقاء کیفیت و کمیت خدمات ثبتی اداری و مالی و تبلیغاتی داشته که در طی سالهای گذشته روندی رو به رشد و پویایی را سپری نموده و امروز با نگاهی به دیروز آماده خدمت رسانی به شما هم وطنان گرامی می باشد.وکلاء خبره و پا به سن گذاشته در موسسه تکسفیر قدمت خدمات هولدینگ تکسفیر را با قدمت و تاریخچه ثبت شرکت ،ثبت نام تجاری ،جواز تاسیس ، پروانه بهره برداری در ایران زمین هم راستا و هم تاریخ می دارند.نوستالژی ثبت شرکت های تک سیلابی و یا ۲ سیلابی در سپیدی موهای این متخصصان به چشم میخورد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید .