انواع شرکت های قابل ثبت

انواع شرکت های قابل ثبت

برای ثبت شرکت در کرج  باید مجوز های لازم را داشته باشید و یا شرایط ثبت شرکت در کرج را به صورت کامل و دقیق ایجاد نمایید . قبل از هر اقدامی نیاز است تا مشاوره های لازم در خصوص ثبت شرکت و نوع شرکت را دریافت نمایید . همچنین برای ثبت شرکت در کرج به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر مراجعه نمایید .

در بین تمامی انواع شرکت ها معمولا شرکت های سهامی خاص و مسئولیت محدود دارای تقاضای بیشتری از جانب سهام داران و شرکا می باشد. و البته تعداد بیشتری از شرکت هایی که به ثبت اداری می رسند از نوع شرکت های سهامی خاص و یا مسئولیت محدود می باشند .

در این متن انواع شرکت ها و شرایط ثبت آن ها به صورت مختصر توضیح داده شده است :

شرایط ثبت شرکت در کرج سهامی عام

برای ثبت شرکت سهامی عام باید سرمایه را به سهام تبدیل و بخشی از آن را به صورت اوراق بهادار به فروش عموم رساند و تامین نمود .در شرکت سهامی‌عام، تعداد سهام‌داران نباید از سه نفر کمتر باشد و مسئولیت سهام‌داران، محدود به مبلغ سهام آنهاست. بعد از ثبت شرکت نیز باید نام شرکت همراه با عنوان سهامی عام قید شود .

شرایط ثبت شرکت در کرج سهامی خاص

سرمایه مورد نیاز برای شرکت سهامی خاص توسط موسسین تامین خواهد شد و سرمایه‌ی آن به سهام، تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام، ‌محدود به مبلغ سهام آنهاست. حداقل تعداد سهام داران سه نفر می باشند و باید عنوان «‌شرکت سهامی خاص»‌ قبل و بعد از نام شرکت، در تمامی مدارک ذکر شود.

شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود

شرکت مسئولیت محدود بین دو یا چند نفر برای فعالیت های تجاری تشکیل می شود و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد، فقط به میزان سرمایه‌ی خود نسبت به قروض و تعهدات شرکت مسئولیت دارند. در صورتی که شرکت مقروض باشد پرداخت سرمایه مورد نیاز را سهام داران متقبل می شوند .

شرایط ثبت شرکت تضامنی

شرکت تضامنی توسط دو یا چند نفر تشکیل می شود و در صورتی که هریک از شرکا یا سهامداران توانایی پرداخت سهام خود را نداشته باشد ، تامین سرمایه به عهده ی سهام دار دیگر خواهد بود. هر قراری که بین شرکا برخلاف این، صورت بگیرد در مقابل اشخاص ثالث، بی اثر خواهد بود. در نام شرکت تضامنی باید عبارت «شرکت تضامنی» ‌و حداقل اسم یک نفر از شرکا ذکر شود.به نوعی دیگر می توان گفت که اگر نام برخی مالکان شرکت در نام شرکت قید شده باشد، شرکت تضامنی محسوب می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از مشاوره تخصصی موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر بهره مند شوید .

ضوابط و مراحل مختلفی خواهد بود که کارشناس ثبت در تمامی مراحل امور ثبتی و حقوقی لازم را به شما یاد آوری خواهد نمود، طبق اساسنامه های نوین شرکت های زیر قادر به ثبت شرکت خواهند بود :

۱-   ثبت شرکت در کرج  مسئولیت محدود

۲-   ثبت شرکت سهامی خاص

۳-   ثبت شرکت تعاونی

۴-   ثبت موسسه

۵-   ثبت شرکت در کرج  تضامنی

۶-   ثبت شرکت نسبی

۷-   ثبت شرکت مختلط سهامی

۸-   ثبت شرکت مختلط غیر سهامی

۹-   ثبت شرکت سهامی عام

با مراجعه به موسسه حقوقی و ثبتی تک سفیر و دریافت مشاوره لازم جهت ثبت شرکت  و ثبت شرکت در کرج  با تحویل مدارک و اسناد مورد نیاز کلیه امور ثبتی شما انجام می پذیرد .

 

با تشکر مدیریت سایت موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر ( ثبت شرکت در کرج  )

اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید و افرادی نیز که مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحل فروش برند خود را طی کنند و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید 

موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *