ثبت برند در تفت

ثبت برند در تفت

برای رفع نیازهای خود و جامعه می بایست در یک زمینه شغلی و حرفه کاری فعالیت نمود تا تولیدات و اقتصاد کشور گسترش یابد و همچنین برای ایجاد شغل نیز نیاز به سرمایه و تخصص مورد نیاز می باشد که با شراکت سرمایه گذاران و افراد دارای حرفه با هم شراکت نموده و ثبت شرکت و ثبت برند نمایند تا در کنار هم با حق و حقوق مشخص و تعیین شده به فعالیت و رونق کاری خود ادامه دهند همچنین پس از ثبت شرکت خود با به ثبت رسانیدن برند خود می توانید وارد عرصه برندینگ تجاری شوید و از شهرت و اعتبار خاصی در بین سایر رقبا بهره مند گردید .

شهر تفت از جمله شهرهای استان یزد در کشور ایران است که در جنوب غربی استان یزد واقع شده است که دارای دو قسمت شمالی و جنوبی می باشد که جمعیتی معادل بیش از ۴۰ هزار نفر در آن زندگی می کنند

از محصولات عمده ی کشاورزی در این شهر می‌توان به گندم، جو، بنشن، تره بار، انار، هلو، زردآلو، گوجه و گردو را اشاره نمود، که میوه انار در شهر تفت فراوان و به دلیل آبدار بودن و قابلیت نگهداری بالای آن از کیفیت مناسب و خوبی برخوردار بوده و به نقاط دیگر کشور و خارج از کشور صادر می‌گردد. که جهت تغییرات شرکت می توانید به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر تماس حاصل فرمایید تا توسط کارشناسان مجرب و باتجربه راهنمایی کامل گردید و همچنین مردم این علاوه بر کشت و کشاورزی به دام داری نیز می‌پردازند.

صنایع دستی در این شهر شامل قالی بافی، گیوه دوزی و کاشیکاری را می توان نام برد که توسط بانوان شهر تفت در کارگاه ها و منازل خود تهیه می کنند که جهت رونق بیشتر و داشتن کار برای خود می توانید ثبت شرکت نمایید تا در زیر سایه مزایای آن بتوانید تبلیغات گسترده ای نموده و باعث رشد بیشتر صایع دستی در این شهر بگردید.

این شهر از بناهای تاریخی بسیاری نیز برخوردار است که عبارتند از: قلعه گرمسیر، آسیاب آبی،

عقاب کوه، بازار شاه ولی و

تمامی شرکت داران می توانند جهت ثبت تغییرات شرکت که شامل:تغییرنام، آدرس و خیلی از تغییراتی که لازم می باشد داشته باشند به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر جهت بعه انجام رساندن این امور ثبتی تماس حاصل فرمایند تا با کمترین هزینه و با کمترین زمان ممکن یک ثبت شرکت موفقی را تجربه نماید.

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در تفت به قرار ذیل است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

ثبت علامت، در دفتر مخصوصی با قید مراتب ذیل به عمل می آید : تاریخ و شماره ترتیب اظهارنامه – تاریخ و شماره ثبت علامت – اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او – و اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او – اسم و اقامتگاه وکیل او در تهران ، در صورتی که اظهارنامه توسط وکیل داده شده باشد – رشته تجارت یا نوع صنعت صاحب علامت – اسامی و اوصاف محصول یا طبقات محصولاتی که علامت برای تشخیص و امتیاز آن اختیار شده است – تعریف علامت به طور اجمال، با تعیین اجزایی که تقاضاکننده می خواهد حق استعمال انحصاری آن را برای خود تخصیص دهد – حق الثبتی که دریافت می شود – امضای درخواست کننده با قائم مقام او ، به طریقی که قسمتی از امضای او در روی صفحه و قسمتی در روی علامت باشد – امضای رئیس اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی یا قائم مقام او .

پس از ثبت علامت، تصدیقی با الصاق یک نمونه کامل از علامت بر روی آن، به صاحب علامت یا تماینده او، تسلیم می شود. تصدیق مزبور، باید از جمله حاوی تاریخ ثبت علامت و شماره ثبت آن، اسم و شغل و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت، نوع کالا یا محصول و طبقات محصولی که علامت برای تشخیص آن به کار می رود، تعیین اجزایی که صاحب علامت حق استفاده انحصاری آن را به خود اختصاص داده است، تاریخ صدور تصدیق، مدت اعتبار ثبت علامت ، و امضای رئیس اداره مالکیت صنعتی و مدیر کل ثبت اسناد و املاک و مهر اداره مزبور باشد. همان طور که اشاره شد، در ظرف سی روز پس از ثبت علامت، اداره کل مالکیت صنعتی باید آگهی حاوی کلیه مطالب مندرج در تصدیق یا گواهینامه را در روزنامه رسمی به هزینه صاحب علامت تجاری منتشر کند.

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت برند تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

۰۲۶۳۲۴۰۱۷۱۲

۰۹۱۲۵۹۳۴۷۲۴

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

برای ثبت برند در کرج و ثبت شرکت در کرج با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *