ثبت برند در کلمه

ثبت برند در کلمه

امروزه با توجه به گسترش فعالیت های تجاری و لزوم گسترش تبلیغات در بین رقابت کنندگان عرصه تجارت لزوم ثبت یک برند معتبر در بین اصناف مختلف می تواند کمک بسیار شایانی به رقابت کنندگان عرصه تجارت نماید. لذا با ثبت برند معتبر شما می توانید از شهرت و اعتبار فراوانی در بازار بهره مند گردید و موفقیت بیشتری را نیز در بین رقبای تجاری خود داشته باشید .

شرکت های بسیاری در سطح شهر مشغول فعالیت می باشند ولی اگر یکی از این شرکت ها، ثبت شرکت انجام نداده باشند موقعیت نامناسبی را برای خود ایجاد نموده اند چرا که با ثبت شرکت می توانند یک پشتوانه محکمی برای تمامی زحمات و فعالیت های خود در شرکت ایجاد کنند. شهر کلمه یکی از شهرهای استان بوشهر در جنوب کشور ایران می باشد که می توانید در شهر کلمه شرکت تاسیس کنید. جمعیت این شهر بالغ بر بیش از ۲۰۰۰ نفر جمعیت دارد که این شهر از نظر بزرگی و جمعیتی که دارد یکی از کوچکترین شهرهای کشور ایران به شمار می رود.

این شهر به دلیل اینکه دارای آثار باستانی در سمت شمالی شهر است نشان دهنده ی قدمت تاریخی می باشد. این شهر از نظر داشتن موقعیت جغرافیایی خوب و قرار گرفتن در بخش میانی بخ بوشکان، می تواند فرصت شغلی مناسبی را برای همگان به وجود آورد. و همچنین استقرار شدن بخشداری و نهاد های دولتی در این شهر باعث شده که فعالیت های اجتماعی و فرهنگی در این شهر از رونق بیشتری برخوردار گردند. و سرمایه داران و اشخاصی که تخصص کاری مناسبی دارند می توانند تاسیس شرکت و در نهایت ثبت شرکت نمایند و موجب پیشرفت شهر و کشور خود گردند هرچه سعی کنیم که تولیدات داخلی کشور خود را افزایش دهیم و با کیفیت نماییم می توانیم موفقیت را با دستان خود لمس کنیم. و دیگر به محصولات خارجی نیاز نداشته باشیم. با ثبت شرکت شما می توانید از تسهیلات بانکی بهره مند گردید و وام بانکی دریافت کنید و در جهت بهبود شرکت و افزایش محصولات خود قدم بردارید.

این شهر نیز مانند شهرهای دیگر از جاذبه ای گردشگری زیبایی برخوردار است که گردشگران بسیاری را به خود جذب کرده است و به همین دلیل افراد زیادی برای گذراندن تعطیلات خود به طبیعیت زیبای این شهر مسافرت می کنند که این شهر از نظر جذب طبیعت گردی در استان بوشهر دارای اهمیت می باشد. پس بهتر است که ثبت شرکت گردشگری را نیز در اولویت فعالیت های کاری خود قرار دهید.

صنایع دستی مردم شهر کلمه در کنار شغل کشاورزی و دامپروری، خلق آثار هنری این افراد می باشد که شامل جاجیم بافی، گلیم بافی، زنبیل بافی و سایر صنایع دستی دیگر که با استفاده از مواد طبیعی موجود در طبیعت ساخته می شود.

مردان و زنان این شهر در کنار مشاغل کشاورزی و دامپروری با دستان هنرمند خود دست به خلق آثار هنری می زنند. گلیم و گبه، جاجیم، جانماز، تک (زیر اندازی که با برگ نخل می بافند)، زنبیل و دیگر آثار هنری که با استفاده از مواد موجود در طبیعت ساخته می‌شود. شما می توانید جهت رونق بیشتر صنایع دستی خود ثبت شرکت صنایع دستی نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه حقوقی و ثبتی برترین مجری فوق تخصصی تکسفیر تماس حاصل فرمایید تا با مشاوران ما به رایگان اطلاعات جامعی کسب کنید. و انجام امور ثبتی مانند ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت و … را با خیال راحت به ما بسپارید.

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند درکلمه به قرار ذیل است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

ثبت برند، در دفتر مخصوصی با قید مراتب ذیل به عمل می آید : تاریخ و شماره ترتیب اظهارنامه – تاریخ و شماره ثبت علامت – اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او – و اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او – اسم و اقامتگاه وکیل او در تهران ، در صورتی که اظهارنامه توسط وکیل داده شده باشد – رشته تجارت یا نوع صنعت صاحب علامت – اسامی و اوصاف محصول یا طبقات محصولاتی که علامت برای تشخیص و امتیاز آن اختیار شده است – تعریف علامت به طور اجمال، با تعیین اجزایی که تقاضاکننده می خواهد حق استعمال انحصاری آن را برای خود تخصیص دهد – حق الثبتی که دریافت می شود – امضای درخواست کننده با قائم مقام او ، به طریقی که قسمتی از امضای او در روی صفحه و قسمتی در روی علامت باشد – امضای رئیس اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی یا قائم مقام او .

پس از ثبت برند، تصدیقی با الصاق یک نمونه کامل از علامت بر روی آن، به صاحب علامت یا تماینده او، تسلیم می شود. تصدیق مزبور، باید از جمله حاوی تاریخ ثبت علامت و شماره ثبت آن، اسم و شغل و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت، نوع کالا یا محصول و طبقات محصولی که علامت برای تشخیص آن به کار می رود، تعیین اجزایی که صاحب علامت حق استفاده انحصاری آن را به خود اختصاص داده است، تاریخ صدور تصدیق، مدت اعتبار ثبت علامت ، و امضای رئیس اداره مالکیت صنعتی و مدیر کل ثبت اسناد و املاک و مهر اداره مزبور باشد. همان طور که اشاره شد، در ظرف سی روز پس از ثبت برند، اداره کل مالکیت صنعتی باید آگهی حاوی کلیه مطالب مندرج در تصدیق یا گواهینامه را در روزنامه رسمی به هزینه صاحب علامت تجاری منتشر کند.

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت برند تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

۰۲۶۳۲۴۰۱۷۱۲

۰۹۱۲۵۹۳۴۷۲۴

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *