ثبت شرکت با مسئولیت محدود و مزایای آن

ثبت شرکت مسئولیت محدود و مزایای آن

برای ثبت شرکت مسئولیت محدود نیاز است تا راهنمایی و مشاوره های لازم در این خصوص را از یک کارشناس ثبت خبره و با تجربه دریافت نمایید . با ثبت شرکت می توانید مزایا و دسترسی های بسیاری برای رونق کسب و کارتان دریافت نمایید ، از این طریق می توان در خصوص مواردی مانند شرکت در مزایده ها و مناقصات نیز مزایایی کسب نمود و با شرکت در این مزایدات امتیازات بسیاری را برای شرکت کسب نمود .

 موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست

البته ثبت شرکت مسولیت محدود نیازمند قوانین و مقرراتی است که از طرف سازمان قوانین تجارت وضع شده است . شما با مراجعه به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر می توانید به راحتی با سپردن کلیه امور به متخصصین ثبت شرکت خود را انجام دهند .

ویژگی شرکت مسئولیت محدود

شرکت با مسئولیت محدود، درواقع شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل خواهد شد و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد؛ فقط به میزان سرمایه‌ی خود مسئول قروض و تعهدات شرکت است. بنابراین فشار اقتصادی بالایی به شرکا وارد نخواهد شد ، یکی از مهم ترین موارد بعد از ثبت شرکت مسئولیت محدود در نام شرکت است که باید حتما عبارت ‹‹‌با مسئولیت محدود›› قید شود . در غیر این صورت طبق قانون تجارت این عمل تخلف محسوب شده و جریمه نقدی در پی خواهد داشت . در خصوص این مورد نیاز است تا دقت بسیار بالایی برای مراحل ثبت و نحوه ی ارسال مدارک داشته باشید.

ثبت شرکت چه مزایایی دارد ؟

اگر نیاز به ارتقای میزان کیفیت کار و البته افزایش درآمد هستید و یا می خواهید برای کارمندان خود تسهیلاتی را در پیش بگیرید نیاز به ثبت شرکت دارید ، با ثبت شرکت هویت تجاری شما رسمی خواهد شد و به راحتی می توانید به صورت قانونی و کاملا رسمی خود را به سایر شرکت ها معرفی نمایید و از تمامی حق و حقوق خود و کارمندان محافظت نمایید .

همچنین ثبت شرکت برای شما منافعی خواهد داشت ، برای مثال تمامی قرار داد ها باید رسمی باشد ، این رسمیت مانع از آن خواهد شد که سایر شرکا از امور قرار دادها بی اطلاع باشند .

البته با ثبت شرکت شما می توانید میزان در آمد کلی شرکت را افزایش دهید و حیطه ی کاری خود را گسترده تر نمایید . امتیازاتی که ثبت شرکت به شما می دهد امکان شرکت در مناقصات و مزایده ها را به شما می دهد ( البته در تمامی انواع شرکت ها این صادق نیست)

موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست

اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید و افرادی نیز که مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحل فروش برند خود را طی کنند و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *