ثبت شرکت حسابداری در کرج

ثبت شرکت حسابداری در کرج

ثبت شرکت با افزایش میزان در آمد و تقاضا از جانب مشتریان در استان البرز همراه خواهد بود ، به کمک کارشناسان ثبت در موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر می توانید اطلاعات لازم و کافی در خصوص مزایای ثبت شرکت را دریافت نمایید.

  ثبت شرکت حسابداری یکی از امور ثبتی پر متقاضی در اداره ثبت شرکت  ها می باشد که می تواند در رونق کسب و کار و اوضاع اقتصادی تاثیر به سزایی را بگذارد ، همانطور که بیان شده است ، با ثبتت شرکت تسهیلات بسیار بالایی به شرکت ها وارد می شود که می تواند امتیاز شرکت در مناقصات و یا مزایده های مختلف را به شرکت ها بدهد ، با شرکت در مناقصات و مزایده ها می توان پروژه های رسمی را قرار داد بست و آماده ی همکاری و انجام پروژه های دیگر را داشت .

  ثبت شرکت های حسابداری در کرج

شرکت های حسابداری و حسابرسی در کرج معمولا انجام کلیه امور مالی و اقتصادی را شامل می شوند که در واقع فرآیند جمع آوری،ثبت،طبقه بندی،خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارش های مالی و صورت های حسابداری در شکل ها و مدل های خاص را انجام می دهند، تا افراد ذی نفع درون سازمانی مثل مدیران سازمان و یا برون سازمانی مثل بانک ها بتوانند از این اطلاعات استفاده کنند.

با توجه به افزایش فعالیت های مالی و اقتصادی ، نیاز به امور حسابداری و حسابرسی در بازار کار و سرمایه ایجاد شده است .

برای رفع نیاز های شرکت ها در کرج ، ثبت شرکت  های حسابداری با تکیه بر دانش،مهارت و تخصص خود ایجاد شده است ، تا با ثبت شرکت های حسابداری بتوان امور حسابرسی و امور مالیاتی و مالی و خدمات مشاوره مالی را به صورت اختصاصی به انجام برسانند.

جمع آوری امور مالی و اقتصادی شرکت وضعیت حسابداری آن برای افزایش میزان سرمایه ی و یا توزیع مناسب منابع مالی ، توسط شرکت های حسابداری انجام خواهد شد .شرکت های حسابداری می توانند نیروهای متخصص در زمینه حسابداری را برای مدیریت امور مالی و استفاده بهینه از سرمایه و ارائه راهکار مناسب پرورش داده و به سازمان های مختلف معرفی نمایند. به طور کلی،شرکت های حسابداری در زمینه های خدمات حسابداری،حسابرسی،امور مالی و مالیاتی و خدمات مشاوره مالی به صورت نیمه وقت و تمام وقت به فعالیت می پردازند.

برای ثبت شرکت های حسابداری در کرج باید به سازمان ثبت شرکت ها مراجعه نمایید و مانند سایر شرکت ها مراحل و مدارک مورد نیاز را ارائه نمایید .

ثبت شرکت در کرج با موضوع “حسابداری و امور مالی” نیاز به دریافت مجوز دارد . این شرکت ها را می توان در قالب سهامی خاص و یا با مسئولیت محدود به ثبت رساند.

شرایط ثبت شرکت سهامی خاص عبارتند از:

حداقل ۳ نفر عضو+ ۲ نفر بازرس

حداقل ۳۵ درصد سرمایه نقداَ پرداخت شود.

حداقل سرمایه ۱۰۰۰۰۰۰ریال

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی خاص :

کپی مدارک شناسایی کلیه اعضا (کارت ملی و شناسنامه)

امضای اقرارنامه

اصل گواهی عدم سوپیشینه

اخذ مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع

-(تنظیم وکالتنامه بنام وکیل،چنانچه امور توسط وکیل انجام می شود)

شرایط ثبت شرکت بامسئولیت محدود عبارتند از:

وجود حداقل ۲ نفر عضو

حداقل سرمایه ۱۰٫۰۰۰۰ ریال

تعهد با پرداخت کل سرمایه

مدارک ثبت شرکت با مسئولیت محدود:

کپی مدارک شناسایی(کپی شناسنامه و کارت ملی)

اصل گواهی عدم سوء پیشینه

امضای اقرارنامه

مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع

سپس نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه(در دو نسخه) ،اساسنامه( در دو نسخه) و شرکتنامه (برای شرکت های با مسئولیت محدود)اقدام کنید.

لازم به ذکر است چنانچه اعضاء هیئت مدیره یا سهامداران اشخاص حقوقی باشند،ارائه کپی آخرین روزنامه رسمی شخص حقوقی ،معرفی نامه نماینده در سربرگ و مدارک شناسایی نماینده شخص حقوقی ضروری است

موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست

اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید و افرادی نیز که مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحل فروش برند خود را طی کنند و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *