ثبت شرکت در ارکواز

ثبت شرکت در ارکواز

برای اینکه بخواهید کارفرمای خود باشید می بایست ثبت شرکت نمایید تا بتوانید یک کارآفرنی ایجاد کنید و نیروهای کاری را در جهت فعالیت شرکت خود به کار بگیرید و افراد جویای کار نیز دارای شغل و موقعیت اجتماعی مناسبی می شوند. شهر ارکواز شهری است در استان ایلام که از مناظر بسیار زیبایی برخوردار است که هر چها طرف شهرستان را این طبیعت زیبا احاطه کرده است. که بسته به موقعیتی که هر شهر داراست می توان در زمینه های مختلف شغلی ثبت شرکت ایجاد کرد به عنوان مثال شرکت پیمانکاری ، شرکت ساختمانی ، شرکت مهندسی ، خدماتی حسابداری ، کامپیوتری ، مخابراتی ، تولیدی و سایر حوزه های دیگر می توانید با مشاوره کارشناسان مجرب موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر در رابطه با حوزه کاری که می خواهید ایجاد کنید راهنمایی کامل را دریافت کنید.

مکان‌های تفریحی متعددی در شهر ارکواز دیده می شود که دارای مکان هایی به نام های:

آرامگاه سید محمد عابد

بقعه سید محمد ابوچماقین

امامزاده ابوچماقین

کوشک قیَنفَر

قلعه جوق

آبشار اما

با احداث شهرک های صنعتی در نقاط اطراف شهر می توان فرصت های شغلی بیشماری را فراهم کرد چراکه در شهرک صنعتی شرکت های زیادی را می توان تاسیس نمود و کمی دور از مناطق زندگی مردمان و ساکنان شهر باشد تا از آلاینده های ناشی از شرکت های در امان بمانند.

اگر تصمیم دارید که ثبت شرکت در اقبالیه نمایید و به دنبال اشخاص حرفه ای می باشید تا تمامی اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد و یک ثبت شرکت موفق و باکیفیتی را برای شما فراهم کنند می توانید این امور ثبتی را به ما بسپارید. موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با بیش از ده سال سابقه درخشان پذیرای امور ثبتی شما عزیزان از جمله ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و … با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن می باشیم.

تعریف ثبت شرکت در ارکواز

ثبت شرکت در ارکواز به فرایندی گفته می شود که در طی آن اشخاص حقیقی یا حقوقی قراردادی را مابین خود امضا می کنند که این قرارداد در برگرفته از قواعدی است برای تعامل این اشخاص با یکدیگر و همچنین با اشخاص ثالت خاج از شرکت می باشد.

شرکت ها بر حسب فعالیت و نوع تعامل ما بین شریکان و سهامداران انواعی دارند

ثبت شرکت سهامی خاص در ارکواز

ثبت شرکت در سهامی عام

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ارکواز

شرکت تضامنی

شرکت نسبی

شرکت مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی

شرکت تعاونی.

و مسلما بر حسب نوع شرکت قواعد و چارچوب حاکم و در نتیجه نوع قرارداد و مراحل ثبت شرکت نیز متفاوت و گوناگون خواهد بود.

ثبت شرکت های سهامی خاص در ارکواز

در ماده ۱ لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت در تعریف شرکت های سهامی آمده است:”شرکت سهامی شرکتی است که سرمایه آن به سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست.”

شرکت سهامی ولو اینکه موضوع عملیات آن غیر بازرگانی باشد،بازرگانی به شمار می رود. می توان گفت با تعریفی کلی که برای عقد بودن شرکت های تجاری گفته شده است شرکت سهامی نیز از جمله عقود محسوب می گردد. مسوولیت شرکاء محدود به سهام می باشد و مبلغ اسمی سهام نیز باید با یکدیگر مساوی باشد. شرکت های سهامی خود به دو دسته سهامی خاص و سهامی عام تبدیل می شوند.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در ارکواز

۱٫تعیین نمودن یک نام مناسب برای شرکت

۲٫ثبت نام در سامانه

۳٫اخذ و دریافت گواهی عدم سوء پیشینه

۴٫ارسال اوراق از طریق پست به اداره جهت انجام ثبت شرکت در ارکواز

۵٫بررسی نمودن مدارک

۶٫تخصیص شماره ثبت و شناسه ملی جهت درخواست ثبت شرکت در ارکواز

۷٫ارسال آگهی برای منتشر کردن در روزنامه رسمی کشور

۸٫اقدام به امور ایجاد تشکیل پرونده مالیاتی و دریافت کد اقتصادی

۹٫اقدام به امور تبلیغاتی پس از ثبت شرکت

مدت زمانی که برای ثبت شرکت این مراحل به طول می انجامد به طور تقریبی می توان گفت ۲۰ الی ۲۵ روز می باشد.

مزایای ثبت شرکت در ارکواز

ثبت شرکت برای شروع یک فعالیت تجاری تولیدی خدماتی و …. در چارچوب تشکل حقوقی امری الزامی و انکار ناپذیر می باشد. با ثبت شرکت فعالیت بنگاه در سایه حمایت های دولتی و قانون تجارت قرار می گیرد تا در خصوص پیگیری های لازم است و در خصوص دعاوی و … امکان رسیدگی باشد. از جمله سایر فواید ثبت شرکت در ارکواز امکان عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی و شرکت در مناقصات و مزایدات تهیه و فراهم می شود. با انجام رساندن مراحل ثبت شرکت در ارکواز وظایف و میزان سهام مؤسسین شرکت بر طبق مدارک قانونی و ثبتی مشخص شده و در صورت بروز نمودن هر گونه مسئله امکان رسیدگی نیز وجود خواهد داشت. برای اخذ و دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه مزایای ثبت شرکت می توانید با کارشناسان مؤسسه حقوقی تکسفیر در ارتباط باشید.همچنین میتوانید برای انجام امور ثبت برند در کرج و ثبت شرکت در کرج به موسسه ی ما مراجعه کنید

۰۲۶۳۲۴۰۱۷۱۲

۰۹۱۲۵۹۳۴۷۲۴

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *