ثبت شرکت در اسدآباد

ثبت شرکت در اسدآباد

شهرستان اسدآباد یکی از شهر های استان همدان در مجاورت استان کرمانشاه واقع شده است که جهت تاسیس شرکت در این شهر از موقعیت مناسبی برخوردار می باشد و شما می توانید در تاسیس شرکت هایی از قبیل مواد غذایی، دارویی، گردشگری، خدماتی، حقوقی و … اقدام نمایید تا بتوانید کسب و کار پر رونقی را به دست آورید و شرکت خود را گسترش دهید و شما با ثبت شرکت در اسدآباد می توانید در مزایدات و مناقصات شرکت نموده و پروژه ای عظیم را از آن خود نمایید تا سود بسیاری را به دست آورید.

انواع ثبت شرکت در اسدآباد

ثبت شرکت انواع گوناگونی را دارا می باشد که ۷ نوع است و از متداولترین آنها ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص می باشد.

ثبت شرکت سهامی خاص در اسدآباد

ثبت شرکت سهامی عام

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اسدآباد

شرکت تعاونی

شرکت نسبی

شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی

شرکت تضامنی

فعالیت تحت عنوان شرکت ثبت شده دارای مزایای بسیاری می باشد که هر کس می بایست با توجه به شرایط و ایدهآل های خود آنها را بررسی نماید و برای فعالیت به صورت حقیقی (شخصی) یا حقوقی (شرکت) تصمیم‌گیری کند.

مزایای ثبت شرکت در اسدآّباد

۱٫فعالیت قانونی و رسمی

   با فعالیت به صورت شرکت تمامی امور و رخدادهای تجاری و غیر تجاری شرکت به طور رسمی و قانونی صورت گرفته و اعتبار بیشتری دارد. با توجه به این که تمامی فعالیت های شرکت ها تحت کنترل می باشد و از سویی دیگر دارای حمایت قانون است افراد حقیقی و حقوقی طرف فعالیت شرکت ها به علت اعتباری که شرکت به خودی خود نسبت به فرد حقیقی دارا می گردد تمایل بیشتری به همکاری با شرکت های ثبت شده خواهند داشت. از طرفی فعالیت تحت عنوان شرکت به علت امتیازاتی که قانون برای شرکت ها در نظر گرفته است و حمایت‌هایی که از اشخاص حقوقی به عمل می آورد، مانند اعطای وام، حمایت های حقوقی و قانونی مختلف و … موجب اطمینان بیشتر شرکت ها برای فعالیت با امنیت شغلی بیشتر نسبت به فعالیت شخصی می شود.​

۲٫مسئولیت مشترک تمامی شریکان و کسب اطمینان اشخاص طرف همکاری

   مسئولیت مالی و حقوقی تمامی فعالیت هایی که توسط شخص حقیقی به انجام می رسد به عهده خود شخص خواهد بود، در صورتی که در شرکت ثبت شده تمامی اعضای هیأت مدیره و شرکا درباره همه اعمال شرکت در مقابل اشخاص ثالث مسئولیت داشته و ملزم به پاسخگویی از طریق قانون هستند بنابراین همه مسئولیت ها به عهده یک نفر نخواهد بود که این موضوع به نفع تک تک شرکا و از طرفی اشخاص طرف معامله شرکت نیز خواهد بود و موجب کسب اطمینان بیشتر اشخاص و شرکت ها جهت تعامل با شرکت می گردد.

   3.حمایت قانون از حقوق تمامی طرفین شرکت ( شریکان، طرفین همکاری شرکت و اشخاص شرکت)

   همچنین در باب شراکت شرکا مسلماً شراکت به صورت حقوقی نسبت به شراکت به صورت شخصی به نفع همه شریکان خواهد بود. به این علت که تمامی جزئیات، میزان درصدهای سهام و سایر حقوق شرکاء به شکل قانونی و مکتوب شده در اساسنامه و سایر اسناد شرکت درج شده و قابل استناد می باشد. بنابراین در پیشامدهایی مانند اختلافات احتمالی مابین اعضاء و همچنین در مقابل اشخاص ثالث روند حل اختلافات و مشکلات نسبت به شراکت شخصی بسیار ساده تر و مدون و از طریق قانون دارای پیگیری خواهد بود.

۴٫امکان حق شرکت در مزایدات و مناقصات

   هر ساله مناقصات و مزایدات بزرگ و مهم بیشماری به صورت دولتی و خصوصی برگزار می شود که در آن سازمان‌های عمومی و شرکت های بزرگ، خرید و ارائه کالا یا خدمت مورد نیاز خود را به رقابت و مسابقه می‌گذارند که سود و درآمد سرشاری برای طرفین این معامله به همراه می باشد. شرکت در اکثریت قریب به اتفاق مناقصات و مزایدات مهم تنها به صورت شخص حقوقی (شرکت) امکان پذیر است، بنابراین یکی دیگر از فواید ثبت شرکت امکان حضور در مناقصات و مزایدات و برخورداری از مزایای اینگونه از معاملات می باشد.

   5.اخذ و دریافت اعطاء نمایندگی رسمی

   بسیاری از اشخاص مایل به دریافت نمایندگی از شرکت های بزرگ و معتبر خارجی و داخلی و فعالیت تحت عنوان نمایندگی این برندها هستند. اکثر شرکت های معتبر برای پیشگیری از مشکلات قانونی و حقوقی احتمالی مایل به اعطای نمایندگی به اشخاص حقوقی ثبت شده بوده و با اشخاص حقیقی همکاری نمی کنند و یا در صورت همکاری شرایط سخت تری را نسبت به شرکت ها برای اشخاص حقیقی در نظر می گیرند. بنابراین ثبت یک شرکت راه مناسبی برای اخذ نمایندگی شرکت های مهم و فعالیت به عنوان زیر مجموعه یک برند معتبر است.

۶٫شفافیت در اطلاع رسانی به مشتریان و اشخاص ثالث و کسب اعتماد

   تمامی سوابق و اطلاعات با اهمیت یک شرکت از جمله تاریخ ثبت شرکت، اسامی تمامی اعضای هیات مدیره و سمت آنها، اشخاصی که حق امضاء دارند، آدرس قانونی شرکت، موضوعاتی که شرکت مجاز به فعالیت در حیطه آن می باشد، شعب احتمالی، میزان سرمایه ثبت شده و هر گونه تغییرات بعدی انجام شده در شرکت همگی ثبت شده در روزنامه رسمی کشور و قابل استعلام از مراجع رسمی و دولتی‌ می باشد که قطعا چنین شفافیتی موجب کسب اعتماد مشتریان و افزایش اعتبار شرکت خواهد بود.

۷٫ ثبت رسمی سابقه شرکت، بهره‌برداری از عنوان شرکت

   وقتی فعالیت خود را به صورت یک شرکت آغاز می کنیم به دلیل ثبت شدن رسمی تاریخ آغاز به فعالیت شرکت، با گذشت زمان و بیشتر شدن مدت فعالیت، اعتبار شرکت نیز افزایش می یابد.

   همچنین در تمامی فعالیت های تجاری و غیر تجاری، نام ثبت شرکت است که می تواند به شرکت اعتبار ببخشد و موجب اعتماد و معروف شدن شرکت بین اشخاص و اصناف شود.

۸٫ اخذ مجوزها، امتیازات و اعتبارات از سازمان‌ها و نهادها

   بسیاری از امتیازات و اعتبارات دولتی، انواع وام های بانکی و بسیاری از مجوزهایی که دریافت آن از ارگانها و نهادهای دولتی برای انجام فعالیت های مختلف الزامی است در بیشتر موارد تنها به شرکت ها اختصاص می‌یابد و اشخاص حقیقی از اخذ چنین مزایایی فاقد بهره می مانند.مراحل ثبت برند و ثبت برند در کرج را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید همچنین انجام امور ثبت شرکت در کرج را به ما بسپارید

۰۲۶۳۲۴۰۱۷۱۲

۰۹۱۲۵۹۳۴۷۲۴

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *