ثبت شرکت در ایوانکی

ثبت شرکت در ایوانکی

در برخی از شهرها زمینه هی شغلی وجود دارد که با هر شهر دیگر کاملا متفاوت می باشد به عنوان مثال از نظر صنایع دستی که دارد بسیار شهرت دارد و می تواند جهت توسعه کاری خود آن را ثبت شرکت نماید و مثلا در شهر دیگر از لحاظ مناطق دیدنی و گردشگری که دارد می تواند در ثبت شرکت گردشگری موفق باشد و این که چگونه این نوع شناخت ها از شهرها به مشاوران ثبت شرکت بر می گردد که راهنمایی های لازم را جهت انواع ثبت شرکت و فعالیت های آن می توان کسب نمود و با دیدی باز یک شغلی را ایجاد نماییم.

ایوانکی یکی از شهرهای واقع در استان سمنان در کشور ایران می باشد که جمعیتی معادل بیش از ۱۲ هزار نفر جمعیت در آن زندگی می کنند و ایجاد شغل برای هر فرد در هر شهر از موارد ضروری می باشد.

اکنون شهر ایوانِکِی یکی از فعال‌ترین مناطق شهر صنعتی استان سمنان با دارا بودن ۳ شهرک صنعتی فعال می باشد و به این دلیل از مهاجرپذیرترین شهر از استان های اطراف شهر را دارا می باشد. و مردم این شهر کشاورزی نیز مشغول می باشند که از مهمترین محصولات کشاورزی آن انار و خربزه می باشد.

مهدی شهر از جمله معدود شهرهایی است که دارای ۳ شهرک صنعتی در مسیر جاده ابریشم می باشد که معدن های بسیاری از جمله گچ، آهک و نمک را دارد و اینکه وجود این شهرک های صنعتی موجب گسترش این شهر گردیده است.

مراکز علمی و آموزشی مهدی شهر که با اتمام تحصیل هر دانشجو، نیاز شغلی در شهر ایجاد می گردد و با شراکت سرمایه گذاران و به کارگیری افراد متخصص به همراه فارغ التحصیلانی که آماده استفاده از علم خود می باشند می تواند در ثبت شرکت و فعالیت نمودن شرکت ایجاد کرد.

که این مراکز علمی شامل:

دانشگاه آریا

دانشگاه ایوان کی

مؤسسه آموزش عالی مولوی

دانشگاه پیام نور ایوانِکی

دانشکده سما واحد ایوانکی

که برای ثبت شرکت و تغییرات شرکت خود به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر تماس حاصل فرمایید.

تعریف شرکت

شرکت به ترکیبی از شخص حقیقی و شخص حقوقی و یا به تنهایی گفته می شود که همان یک بنگاه تجاری می باشد.

اقسام شرکت های تجاری

۷ نوع ثبت شرکت داریم که عبارتند از:

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ایوانکی

ثبت شرکت سهامی عام

ثبت شرکت سهامی خاص در ایوانکی

ثبت شرکت تضامنی

ثبت شرکت نسبی

ثبت شرکت تعاونی

ثبت شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی

مراحل لازم برای ثبت شرکت در ایوانکی استان سمنان

اولین مرحله پیدا نمودن یک شریک خوب و مطمئن برای تأسیس ثبت شرکت می باشد.

وظایف و مسوولیت های هر سرمایه گذار در شرکت محدود و به مقدار سرمایه او بستگی دارد.

تعداد سهامداران برای ثبت شرکت حداقل ۲ نفر و در شرکت سهامی خاص ۳ نفر می باشند. و همچنین حق رای برای هر شخصی به مقدار میزان سرمایه او در شرکت می باشد.

در مرحله دوم در سامانه اینترنتی فرم ثبت شرکت را تکمیل و کامل نمایید و تمام مشخصات خود و متقاضی دیگر را در فرم مربوطه وارد نمایید.

در مرحله سوم می باید یک نام برای خود و شخص حقوقی شرکت را انتخاب نمایید و در فرم مربوطه واردکنید. نکته ای که حائز اهمیت می باشد فقط انتخاب ۵ نام جهت انتخاب نام شرکت خود مجاز می باشید و در صورت تکراری نبودن و یا مربوط به سازمان یا ادارات دولتی نمی باشد را انتخاب نموده و یک کد رهگیری دریافت می نمایید که آن را نزد خود حفظ و نگه داری نمایید.

در مرحله چهارم باید مدت زمان و نوع فعالیتی که برای ثبت شرکت در ایوانکی می باشد مشخص گردد. و علاوه بر این برای بعضی از فعالیت ها نیاز به اخذ و دریافت مجوز می باشد.

در مرحله پنجم باید آدرسی را که برای تأسیس شرکت خود در نظر گرفته اید را وارد نمایید.

در مرحله ششم باید میزان مبلغ در نظر گرفته شده برای سرمایه اولیه شرکت را وارد نمایید.

در مرحله هفتم باید اسامی تمامی شریکان خود را در فرم پیش روی خود وارد نمایید. مشخصات کامل از جمله اطلاعات شناسنامه ای، و هم چنین آدرس و کد پستی و شماره تلفن باید وارد گردد.

در مرحله هشتم باید میزان سهام هر یک از شریکان تعیین و مشخص گردد که نوع سهام می تواند به صورت نقدی و غیر نقدی ثبت گردد.

ثبت شرکت در ایوانکی در خور انواع مختلفی قرار دارد که دو نوع از آنها بیشتر در حدود ۹۰ درصد بیشتر شرکت هایی که شرکت خود را به ثبت رسانده اند، ثبت شرکت سهامی خاص در ایوانکی می باشد و دیگری ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ایوانکی قابل اجرا است.

جهت انجام امور ثبتی مانند ثبت شرکت، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی با موسسه حقوقی تکسفیر در تماس باشید.

۰۲۶۳۲۴۰۱۷۱۲

۰۹۱۲۵۹۳۴۷۲۴

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *