ثبت شرکت در بانه

ثبت شرکت در بانه

امروزه هر شخصی برای کسب درآمد می بایست حرفه ای را بیاموزد تا در آن حرفه فوت و فن را داشته باشد تا بتواند برای فعالیت در همان حوزه ای که آموخته است کسب درآمد و اشتغالزایی کند. جهت ایجاد یک کارگاه کوچک و یا دفتر خدماتی و یا تولید یک محصول باید آن را به ثبت برساند در واقع ثبت شرکت نماید تا این که امور کاری خود را توسعه و یا رونق ببخشد.

شهر بانه یکی از شهرهای استان کردستان در کشور ایران می باشد که جمعیت آن بالغ بر بیش از ۱۱۰ هزار نفر پس از شهر سنندج، سقز و شهر مریوان، چهرمین شهر بزرگ و پرجمعیت در استان کردستان محسوب می گردد و جزو ۸۹ امین شهرها در کشور ایران است.

دو مرکز علمی در این شهر قرار دارد به نام های :دانشگاه آزاد اسلامی واحد بانهو

دانشگاه پیام نور مرکز بانهمی باشد که فارق التحصیلان این دانشگاه ها می توانند با سرمایه گذاران شراکت نموده و تصمیم به اشتغالزایی و یا تاسیس و یا ثبت شرکت نمایند.

جهت هر گونه سوال در مورد ثبت شرکت و امور ثبتی خود می توانید با شماره تماس های شرکت در ارتباط بوده و ثبت شرکت، ثبت تغییرات شرکت موفقی را تجربه نمایید.

چگونگی ثبت شرکت در بانه

مرحله اول انتخاب نوع شرکت

اولین مرحله در ثبت شرکت انتخاب نوع شرکتی است که قصد دارید آن را به ثبت برسانید. پس از اینکه یکی از این ۷ نوع شرکت ( ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بانه، ثبت شرکت سهامی عام، ثبت شرکت سهامی خاص در بانه، ثبت مؤسسه، ثبت شرکت تعاونی در بانه، ثبت شرکت در مناطق آزاد، ثبت شرکت خارج از کشور، ثبت شرکت تضامنی و ثبت شرکت نسبی در بانه ) را انتخاب نمودید اقدام به ثبت شرکت نمایید. جهت شروع فعالیت کاری خود به طور قانونی باید میزان سرمایه اولیه و شریک خود را مشخص و تعیین نمایید. سپس پس از مشخص و تعیین نمودن شریکان و سرمایه اولیه باید یک نام یا یک عنوانی را برای شرکت خود برگزینید و همین نامگذاری می بایست طبق قانون اداره ثبت شرکت ها باشد.

قانون نامگذاری نام شرکت

۱.نام انتخابی باید از اسامی ایرانی باشد.

۲.نامی که انتخاب می کنید طبق عرف و شئونات اسلامی و معنا و مفهوم مشخصی باشد.

۳.حداقل نام باید از سه کلمه تشکیل شده باشد و کلمات آن در لغتنامه دهخدا موجود باشد.

۴.تقاضا کننده نام باید یکی از سهامداران و یا موسسین و یا وکیل رسمی دادگستری باشد.

۵.از اسامی و اصطلاحات بیگانه در نامگذاری به کار نبرید. در خصوص نداشتن معادل فارسی آن به لغتنامه ی زبان ادبیات فارسی مراجعه کنید.

۶.اسامی که خلاف عرف و مذهب و اخلاق باشند قابل تایید و ثبت نمی باشند.

۷.به کار گیری از کلمات ایران، کشور، ملت و.. در قرار دادن نام ها خودداری شود به دلیل جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی.

۸. ارائه مستندات فرهنگ لغات فارسی یا بومی و نقشه جغرافیایی ایران جهت تأیید مکان استفاده شده درنام در اسامی پیشنهادی توسط شرکت یا موسسه در شرف تأسیس به اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری ضروری می باشد.

۹. پیشنهاد اسامی و دریافت عنوان هایی که اختصاص به تشکیلات دولتی و کشوری را دارد از سوی متقاضیان پذیرفته نمی شود.

۱۰.موسسه هایی مانند موسسات غیر تجاری و تعاونی از پرداخت هزینه نام معاف هستند.

۱۱. برای ثبت شرکت های تعاونی نخست باید نام پیشنهادی از مراجع وزارت تعاون طی نامه ای جداگانه درخواست شود.

۱۲. در انتخاب نام در برخی شرکت ها قانون تجارت الزامی است مانند شرکت های تجاری تضامنی، شرکت مختلط سهامی، شرکت نسبی.

موسسه حقوقی تکسفیر با بهره گیری از کارشناسان با تجربه و مجرب در حوزه ی ثبت شرکت، ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بانه، ثبت شرکت سهامی عام در بانه، ثبت شرکت سهامی خاص در بانه، ثبت مؤسسه، ثبت شرکت تعاونی، ثبت شرکت در مناطق آزاد، ثبت شرکت خارج از کشور، ثبت شرکت تضامنی و نسبی به محض انعقاد قرارداد تا دریافت شماره ثبت و روزنامه رسمی و تغییرات شرکت و ثبت تغییرات شرکت بطور تمام وقت پیگیر پرونده و پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. ثبت شرکت تکسفیر ثبت خط و مشی خود را بر ارائه خدمات ثبتی با سریعترین زمان ممکن به کار می گیرد و کسب رضایت مشتریان را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است و آماده مشاوره ثبت شرکت در بانه می باشند.

ثبت تغییرات شرکت در بانه

یکی از مواردی که بعد ازثبت شرکت امکان دارد به وجود آید ایجاد تغییر در شرکت می باشد ، این تغییر می تواند شامل بسیاری از موارد مانند تغییر نام ، تغییر آدرس و یا تغییر مواضع و قوانین کاری باشد.

برای انجام تغییرات در شرکت نیاز به مجوز های لازم خواهید داشت اما ایجاد تغییر در شرکت در هر زمانی که نیاز باشد قابل انجام خواهد بود.

تغییرات مورد نیاز باید با اعلام و تهیه صورتجلسه انجام شود و این موارد باید به صورت رسمی و قانونی انجام شود .

همانطور که مستحضر می باشید شریکان و سهام داران یک شرکت و مجموعه ممکن است با اختلافات و یا تغییر نظریات همراه باشند، البته همیشه تغییرات در محوریت مشکلات نخواهند بود و ممکن است برای پیشرفت کاری و یا ایجاد تغییرات مناسب و مفید برای شرکت انجام شوند .

اگر اشخاص حقوقی پس از ثبت نیاز به تغییر و تحولاتی در اساسنامه شان داشته باشند با مراجعه به یک موسسه حقوقی و ثبتی و درخواست تغییرات شرکت، تصمیمات خود را در رابطه با اصلاح مشکلات قبلی اصلاح می نمایند.

برای ارائه روش های جدید و یا اصلاح مشکلات گذشته نیز کاربرد دارد و می تواند در بسیاری از موارد در جهت های مثبت و موثری ایجاد شود، در بیشتر موارد شریکان با ایجاد تغییرات اوضاع شرکت تجاری خود را سامان می بخشند و از این طریق می توانند کسب و کار خود را رونق بخشند.

برای دریافت اطلاعات ثبتی و حقوقی خود و یا ایجاد تغییرات در نام شرکت می توانید به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر با کادری مجرب و متخصص مراجعه نماییدمراحل ثبت برند و ثبت برند در کرج را به ما بسپارید .

۰۲۶۳۲۴۰۱۷۱۲

۰۹۱۲۵۹۳۴۷۲۴

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *