ثبت شرکت در سرابله

ثبت شرکت در سرابله

یکی از شهرهایی که در سمت غرب کشور استان ایلام قرار دارد شهر سرابله است که از پرجمعیت ترین شهرهای استان ایلام می باشد و دارای جمعیتی بالغ بر ۲۰ هزار نفر جمعیت دارد که از نظر راه های ارتباطی که این شهرها دارد از سمت شرق به شهر شباب و از سمت غرب به شهر آسمان آباد محدود می گردد که موقعیت ارتباطی مناسبی جهت ثبت شرکت را دارا می باشد. و شما می توانید با ثبت شرکت از تسهیلات ویژه بانکی و حق داشتن بیمه و خیلی مزایای دیگر قرار بگیرید که این خود موجب پیشرفت فعالیت های شرکت می گردد به عنوان مثال:

برای ثبت برند در کرج و ثبت شرکت در کرج با ما تماس بگیرید  اگر شما یک شرکت تولید قطعات کامپیوتر را تاسیس کنید ولی آن را به ثبت نرسانید ممکن است که در نقطه ای دیگر به همین نام شرکت دیگری فعالیت کند و شما از آن بیخبر باشید و شرکت شما سعی بر کیفیت قطعات تلاش نماید ولی شرکت مقابل اجناس بی کیفیتی را با نام شرکت شما تولید کند شما نمی توانید از حق خود برخوردار شوید. اگر ثبت شرکت نمایید با خیالی آسوده می توانید تلاش های خود را چندین برابر کنید چون مطمئن هستید که نام شرکت شما متعلق به خود شما می باشد و شخص دیگری نمی تواند سوءاستفاده نماید.

اقتصاد این شهر بر پایه کشاورزی می باشد که عمده ترین محصولاتی که از کشاورزی حاصل می گردد شامل: نخود، گندم، جو، برنج، عدس و … می باشد که برنج آن به برنج خوشبو مشهور می باشد. و جهت توسعه فراورده های کشاورزی بهتر است ثبت شرکت محصولات مواد غذایی نمایید و به کمک سرمایه گذاران و وام بانکی که به دلیل ثبت شرکت در اختیار شما قرار می دهد محصولات خود را رونق بخشید.

آثار تاریخی شهر سرابله شامل:

1-مقبرهٔ امامزاده قاسم(ع)، از نوادگان امام موسی بن جعفر (ع)

۲-آتشکده موشکان که قدمت تاریخی آن به دوران ساسانیان بر می گردد.

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر در کل شهر ها، استان ها و کل کشور آماده خدمت رسانی در امور ثبتی از قبیل: ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت و … با بیشتر از ده سال سابقه درخشان می باشد. و همچنین شما می توانید از مشاوره رایگان با کارشناسان مجرب موسسه در ارتباط باشید.

مراحل ثبت شرکت در سرابله

در ابتدا ثبت نام در سامانه ثبت شرکت ها را از طریق اینترنت مرحله به مرحله انجام داده و پس از اینکه تایید نهایی اطلاعات به ثبت رسید حدود یک الی چهار روز بعد، تایید یا عدم تایید نام های شرکت از طریق سامانه به شما اعلام می گردد. درصورتی که نام تایید نشده باشد، مجددا نام های جدید را وارد سامانه نموده و کد پیگیری را دریافت می کنیم. در صورت تایید شدن نام، برگه ابلاغیه تایید نام را به همراه تصویر برابر اصل مدارک هویتی اعضا و سهامداران و اصل گواهی عدم سوپیشینه به اداره کل ثبت شرکت های سرابله ارسال می نماییم.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سرابله

برا ی ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سرابله نیاز به اقدام ۲نفر یا بیشتر از ۲نفر برای ثبت می باشد. سرمایه ثبت شرکت با مسئولیت محدود توسط موسسین باید تامین گردد .

سرمایه نزد مدیر عامل باقی می ماند و هر یک از شریکان به اندازه ی سرمایه ای که گذارده اند متعهد می باشند .

در ثبت شرکت با مسئولیت محدود نباید نام یکی از اعضا یا شرکا را به عنوان اسم شرکت انتخاب نمود زیرا شخص مورد نظر مسئولیت تضامنی در برابر شرکت می یابد و همچنین در ثبت شرکت ها با مسئولیت محدود، باید عبارت مسئولیت محدود قبل یا بعد از نام شرکت درج و عنوان گردد .

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود باید تمامی سرمایه اعلام گردد و متن شرکت نامه تنظیم و امضا گردد .

ثبت شرکت سهامی خاص در سرابله

جهت ثبت شرکت با سهامی خاص تمامی سرمایه ی مورد نیاز برای بر پایی شرکت توسط موسسین تامین می شود و ۳۵ درصد از کل سرمایه به نام ثبت شرکت به حسابی که اعلام می شود واریز می گردد و ۶۵ درصد بقیه سرمایه در تعهد سرمایه داران می ماند. برای ثبت این نوع شرکت ها گواهی بانکی که نشان دهنده واریز ۳۵ درصدی از سرمایه می باشد لازم و ضروری است .

در شرکت سهامی خاص بعد از نام ثبتی شرکت باید عبارت سهامی خاص ذکر گردد. کمترین سرمایه در ثبت شرکت های سهامی خاص یک میلیون ریال (۱۰۰ هزار تومان) می باشد .

تمامی شرکت های سهامی خاص باید یک جلد دفتر سهام جهت ثبت سهام شرکت تهیه و فراهم نمایند و تمامی تغییرات سهام نیز در آن ثبت گردد.

فواید و مزایای ثبت شرکت در سرابله

هرکسی می‌تواند روزی تصمیم بگیرد که شرکت خودش را راه‌اندازی کند. فعالیت و اموری که باید انجام شود از جمله تولید یا خدمات باید سود آن هم در نظر گرفته شود. اگرچه می توان بدون ثبت شرکت هم در دنیای تجارت به فعالیت اموری خود ادامه داد اما به دلایل مختلفی ثبت شرکت انتخاب هوشمندانه ای برای انجام این امور می باشد.

هنگامی که کسب و کار خودتان را راه‌اندازی می کنید، ممکن است در ابتدا ثبت شرکت چندان مهم به نظر نیاید اما اگر قصد دارید از مزایای پرداخت مالیات، حفظ سرمایه و گسترش دادن فعالیت هایتان بهره مند گردید فعالیت تجاری تان.

از دیگر مزایای ثبت شرکت در سرابله که می توان به آن اشاره کرد، می توان به محافظت از برند، مدیریت نمودن هزینه ها و کسب اعتبار را نام برد.

با ثبت شرکت می توانید از نام شرکت تان نگه داری کنید. هیچ فرد دیگری اجازه ندارد شرکتی با نام شرکت شما ثبت کند. تصور کنید شرکت دیگری با نام شما فعالیت داشته باشد و شما هم شرکت خود را به ثبت نرسانده باشید در این صورت مشتریان به کدام یک می توانند اعتماد کنند؟ از جهت دیگر با ثبت شرکت در برخی موارد شما می توانید از مصونیت قانونی برخوردار می گردید و مسئولیت فردی متوجه شما نخواهد بود.

همچنین شما با ثبت شرکت به سهولت می توانید از بیمه های تجاری برخوردار گردید یا سرمایه گذاران را جذب کنید چراکه آن ها می دانند شما به شخصه مسئول بقای شرکت نیستید.

یکی دیگر از فواید ثبت شرکت این است که حتی اگر شما بیمار یا فوت شوید باز هم شرکت به فعالیت خود ادامه خواهد داد. یک شرکت ثبت شده در اصل یک نهاد با ماهیت خاص خود است بنابراین فرد دیگری می‌تواند آن را در اختیار و به دست بگیرد و اداره کند و یا حتی آن را بفروشد.

هزینه و مدت زمان ثبت شرکت در سرابله

هزینه دستمزد ثبت شرکت در تمامی شرکت ها متغیر و گوناگون می باشد و سایر هزینه ها که ممکن است شامل حق الثبت، حق التمبر، روزنامه رسمی و … بر اساس واریزی های اداره ثبت که طبق میزان سرمایه و میزان موضوع فعالیت تغییرات محاسبه می گردد.

مدت زمانی که در جهت امور ثبتی به طول می انجامد و شرکت شما ثبت گردد بین ۳۰ الی ۴۵ روز کاری می تواند باشد.

۰۲۶۳۲۴۰۱۷۱۲

                                                     09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *