ثبت شرکت در سرخه

ثبت شرکت در سرخه

از راه های ارتباطی و موقعیت اجتماعی مناسب در جامعه و کشور شغل مناسب می باشد که هر فردی که دارای یک تجربه و یا استعداد مناسبی برخوردار باشد و پشتکار بسیاری را داشته باشد می تواند یک ثبت شرکت وفقی را ایجاد کند و موجب اشتغالزایی در سطح شهر و کشور گردد هر مشکل بیکار ی را حل نمایید می توانید به اقتصاد کشور کمک شایانی را نمود و طبق نیاز هر شهر و استان می توان شرکت را تاسیس نمود تا معظل بیکاری را در سطح شهر کاهش داد.

شهرستان سرخه یکی از شهرهای استان سمنان است که با استان سرخه از جنوب و شهر شهر فیروزکوه از شمال و از سمت شرق به با شهرستان های استان سمنان و از سمت غرب با شهر آرادان همجوار می باشند.

از مکانهای تاریخی شهر سرخه که معروف می باشند به نام های:

قلعه جهان‌آباد

مسجد چهل ستون سرخه

بقعه پیر غریب

حمام بیرون دژ

منزل حاج حشمت

آب‌انبار سرخه

کاروانسرای لاسجرد

مسجد امام حسین

امام زاده سید محمد بن زید سرخه

قلعه افتر

آرامگاه اعلاء الدوله و درویش محمد

و…

اقتصاد شهر سرخه شامل محصولات کشاورزی می باشد که فراورده هایی به نام انار، خربزه، صیفی جات، پنبه، جو و گندم اشاره نمود. و اگر می خواهید که از بهترین محصولات را عرضه نمایید می توانید ثبت شرکت نمایید تا با ثبت شرکت بتوانید از تسهیلات بانکی که برخوردار می شوید محصولات خود را توسعه ببخشید که مردم شهر سرخه به سوی کاشت درخت زیتون رو آورده اند که در سال های آینده محصول زیتون این شهر یکی از بهترین محصولات سرخه زیتون و پسته خواهد شد که هم اکنون کارخانه روغن زیتون در این شهر فعالیت می کند.

از جمله ثبت شرکتی که می توانید در این شهر داشته باشید محصولات دامی و طیور در سرخه است که در واقع صنعت طیور در سرخه نسبت به صنعت دامپروری از رشد بهتری برخوردار می باشد که پرورش مرغ، تخم مرغ و شتر مرغ را می توان نام برد که جهت بهره مندی از مزایای دریافت تسهیلات و وام های بانکی، ثبت شرکت نمایید تا علاوه بر وام بانکی از مزایای بیشتر دیگری نیز استفاده نمایید و شرکت صنایع غذایی خود را توسعه بدهید.

با توجه به اینکه شهر سرخه از معادن نمک و گچ در پیرامون شهر فعالیت دارند. همچنین واحد تولیدی کربنات سدیم در جنوب شهر سرخه قرار دارد که از مواد اولیه نمک و آهک اطراف سرخه جهت تولید کربنات سدیم به کار می رود. صنعت پلاستیک نیز در سرخه نیز از رونق بسیار مناسبی برخوردار است و بخش های کوچک بسیاری اقدام به تولید قطعات پلاستیک می نمایند.

همچنین شهرک‌های صنعتی زیادی در شهرستان فعالند که شامل:

شهرک صنعتی تخصصی گچ افتر

شهرک صنعتی سرخه در شرق شهرسرخه

شهرک صنعتی تخصصی گچ عبدالله‌آباد

شهرک صنعتی تخصصی گچ مؤمن آباد

ناحیه صنعتی برکیان

و…

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با دارا بودن سابقه درخشان در امور ثبتی آماده ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان و وکلای مجرب می باشد.

شرایط ثبت شرکت در سرخه

از مهم ترین فعالیت هایی که اشخاص در سرخه می تواننداز طریق آن از تجربه و تخصص یکدیگر بهره مند گردند ثبت شرکت و ثبت برند در سرخه است. شرکت ها با توجه به موضوع فعالیت به ۷ قالب ثبتی دسته بندی می گردند که از رایج ترین آنها ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سرخه و ثبت شرکت سهامی خاص در سرخه می باشد. قالب ثبتی شرکت ها به استناد قانون تجارت به شرح ذیل می باشد:

شرکتهای سهامی ( خاص و عام )

شرکت با مسئولیت محدود

شرکت تضامنی

شرکت تعاونی

شرکت نسبی

شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی

به اختصار توضیحاتی در این خصوص می دهیم.

مدارک ثبت شرکت در سرخه :

ارائه مدارک شناسایی کلیه اعضاء هیئت مدیره با توجه به نوع قالب ثبتی که شامل کپی کارت ملی و شناسنامه می باشد. اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و چنانچه موضوع فعالیت نیازمند مجوز باشد ارائه مجوز از ارگانهای دولتی الزامی می باشد.

ثبت شرکت تولیدی و صنعتی ، خدماتی ، پیمانکاری ، عمرانی و ساختمانی در سرخه :

یکی از متداول ترین موضوعات فعالیت شرکت ، فعالیتهایی با عنوان پیمانکاری ، خدماتی و تولیدی می باشد این فعالیتها هم در قالب شرکت با مسئولیت محدود و هم در قالب شرکت سهامی خاص به ثبت می رسند که با توجه به میزان فعالیت انتخاب قالبهای ثبتی متفاوت می باشد. اما توجه داشته باشید در صورتی که قصد دارید در مناقصات شرکت کرده و فعالیت های گسترده ای در این زمینه داشته باشید پیشنهاد میگردد با توجه به سطح گسترده ای تعهدات شرکت سهامی خاص در این قالب را به ثبت برسانید. کارشناسان و مشاوران موسسه حقوقی تکسفیر با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه می توانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت موسسات غیرتجاری در سرخه :

قانون گذار در مقابل شرکت های تجاری که مشغول به انجام امور بازرگانی و تجاری هستند ارگان های دیگری را در نظر گرفته است که همانند شرکت ها دارای شخصیت حقوقی هستند اما به امور غیرتجاری از جمله : امور ادبی ، علمی و فعالیت های خیریه و… مشغول هستند که به آن ها موسسات غیرتجاری گفته می شود. این موسسات به دو گروه انتفاعی و غیرانتفاعی تقسیم میگردند.

موسسات غیر انتفاعی : موسساتی که به منظور استفاده از سود و زیان اعضا تاسیس نمی گردد. مثل: انجمن‌های اسلامی، علمی، ادبی و

موسسات انتفاعی : موسساتی که قصد دارند از منافع و سود زیان حاصله استفاده نمایند مثل: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

انواع ثبت شرکت های تجاری در سرخه

ثبت شرکت سهامی خاص در سرخه:

شرکتی است بازرگانی (ولو اینکه موضوع عملیات آن،‌ امور بازرگانی نباشد) که تمام سرمایه‌ی آن منحصراً توسط مؤسسین، تأمین‌گردیده و سرمایه‌ی آن به سهام، تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام، ‌محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست. تعداد سهام‌داران نباید از سه نفر کمتر باشد و عنوان «‌شرکت سهامی خاص»‌ باید قبل از نام شرکت یا بعد از آن بدون فاصله با نام شرکت، به طور روشن و خوانا قید شود.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سرخه:

شرکت با مسئولیت محدود، شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل شده و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد؛ فقط به میزان سرمایه‌ی خود مسئول قروض و تعهدات شرکت است. در نام شرکت باید عبارت ‹‹‌با مسئولیت محدود›› ‌قید شود.

ثبت شرکت سهامی عام در سرخه : بارزترین خصوصیت این شرکت ها تامین سهام آنها از طریق عموم افراد جامعه می باشد و بخش دیگر از طریق سهامداران تامین می گردد. تعداد سهامداران در شرکت سهامی عام ۵ نفر می باشد.

ثبت شرکت تعاونی در سرخه : اعضاء تشکیل دهنده تعاونی ها حداقل ۷ نفر شریک می باشد و حداقل سرمایه ۵۰۰هزار تومان می باشد. شرکت ها در دو قالب توزیعی و تولیدی تقسیم بندی می شود.

ثبت شرکت تضامنی در سرخه : انتخاب نام شرکتهای تضامنی با قید نام یکی از شرکاء انجام میشود و سهاداری که در اسم شرکتنام او به کار رفته باشد را به اصطلاح شریک ضامن می گویند و مسئولیت ضرر و زیان احتمالی شرکت برعهده او می باشد.

ثبت شرکت نسبی در سرخه : در این نوع از شرکت ها هر یک از سهامدارن به میزان سرمایه خود در شرکت مسئولیت دارند این قالب ثبتی تنها در ایران به ثبت می رسد و در دیگر کشورها شرکتی با عنوان شرکت نسبی موجود نمی باشد.

ثبت شرکت مختلط سهامی در سرخه : این نوع از شرکت ها با چند شریک ضامن و چند شریک سهامی تاسیس می گردد و سهامداران ضامن مکلف به پرداخت قروض احتمالی شرکت می باشند.

ثبت شرکت مختلط غیرسهامی : این شرکت ها با چند نفر سهامدار ضامن و سهامدار با مسئولیت محدود تاسیس می گردد. توجه داشته باشید شریک ضامن مسئول کلیه قروض احتمالی شرکت می باشد.

شما می توانید جهت ثبت شرکت و سایر امور ثبتی خود با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی تکسفیر تماس حاصل نمایید.

۰۲۶۳۲۴۰۱۷۱۲

۰۹۱۲۵۹۳۴۷۲۴

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *