ثبت شرکت در ضیاءآباد

ثبت شرکت در ضیاءآباد

مردم جامعه از نظر شغلی به دو گروه دسته بندی می شوند یک گروه دارای شغل و موقعیت اجتماعی خوب و مناسبی هستند و دسته دوم به دنبال شغل مناسب. که دسته اول چگونه توانستند این موقعیت را برای خود به وجود آورند که در واقع درصد به نسبت کمی که دارای شغل مناسب می باشند خود کارآفرینی نمودند و یک شغل مناسبی را برای خود فراهم نموده اند که در واقع این افراد با توجه به تخصص کاری خود و یا برعکس اشخاصی را که دارای تخصص هستن را به کار می گیرند و به عنوان شریک در ثبت شرکت اقدام می کنند و با ثبت شرکت که مراحل قانونی کار به طور کامل توضیح داده می شود می توانند شرکت خود را توسعه بخشند و تمامی سود طبق ضوابط و قانون به افراد شریک تقسیم بندی می شود.

شما می توانید در شهر ضیاءآباد ثبت شرکت کنید و یک شغل و موقعیت اجتماعی مناسبی را برای خود به وجود آوردید و شما هم جزو دسته اول قرار بگیرید.

ضیاءآباد یکی از شهرهای استان قزوین به شمار می اید که در جنوب غربی استان قزوین قرار دارد و طبق سرشماری بالغ بر بیش از ۲۲هزار نفر جمعیت دارد.

اقتصاد و شغل مردم این شهر بر پایه کشاورزی می باشد که عمده ترین محصولات کشت و زراعت ضیاءآباد به گردو و انگور می توان اشاره نمود که از بین این محصولات، گردو در این شهر از شهرت بسیاری برخوردار است. که این محصولات جزو سوغاتی های شهر ضیاءآباد به شمار می رود.

جهت ثبت شرکت در ضیاءآباد و همچنین اگر به دنبال افراد حرفه ای از قبیل کارشناس و وکیل مجرب در انجام امور ثبتی می باشید تا تمامی اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد و یک ثبت شرکت موفق و باکیفیتی را برای شما فراهم کنند می توانید این امور ثبتی را به ما بسپارید. موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با بیش از ده سال سابقه درخشان پذیرای امور ثبتی شما عزیزان از جمله ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و … با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن در خدمت شما عزیزان می باشیم.

تعریف ثبت شرکت در ضیاءآباد

ثبت شرکت در ضیاءآباد به فرایندی گفته می شود که در طی آن اشخاص حقیقی یا حقوقی قراردادی را مابین خود امضا می کنند که این قرارداد در برگرفته از قواعدی است برای تعامل این اشخاص با یکدیگر و همچنین با اشخاص ثالت خاج از شرکت می باشد.

شرکت ها بر حسب فعالیت و نوع تعامل ما بین شریکان و سهامداران انواعی دارند

ثبت شرکت سهامی خاص در ضیاءآباد

ثبت شرکت در سهامی عام

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ضیاءآباد

شرکت تضامنی

شرکت نسبی

شرکت مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی

شرکت تعاونی.

و مسلما بر حسب نوع شرکت قواعد و چارچوب حاکم و در نتیجه نوع قرارداد و مراحل ثبت شرکت نیز متفاوت و گوناگون خواهد بود.

ثبت شرکت های سهامی خاص در ضیاءآباد

در ماده ۱ لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت در تعریف شرکت های سهامی آمده است:”شرکت سهامی شرکتی است که سرمایه آن به سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست.”

شرکت سهامی ولو اینکه موضوع عملیات آن غیر بازرگانی باشد،بازرگانی به شمار می رود. می توان گفت با تعریفی کلی که برای عقد بودن شرکت های تجاری گفته شده است شرکت سهامی نیز از جمله عقود محسوب می گردد. مسوولیت شرکاء محدود به سهام می باشد و مبلغ اسمی سهام نیز باید با یکدیگر مساوی باشد. شرکت های سهامی خود به دو دسته سهامی خاص و سهامی عام تبدیل می شوند.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در ضیاءآباد

۱٫تعیین نمودن یک نام مناسب برای شرکت

۲٫ثبت نام در سامانه

۳٫اخذ و دریافت گواهی عدم سوء پیشینه

۴٫ارسال اوراق از طریق پست به اداره جهت انجام ثبت شرکت در ضیاءآباد

۵٫بررسی نمودن مدارک

۶٫تخصیص شماره ثبت و شناسه ملی جهت درخواست ثبت شرکت در ضیاءآباد

۷٫ارسال آگهی برای منتشر کردن در روزنامه رسمی کشور

۸٫اقدام به امور ایجاد تشکیل پرونده مالیاتی و دریافت کد اقتصادی

۹٫اقدام به امور تبلیغاتی پس از ثبت شرکت

مدت زمانی که برای ثبت شرکت این مراحل به طول می انجامد به طور تقریبی می توان گفت ۲۰ الی ۲۵ روز می باشد.

مزایای ثبت شرکت در ضیاءآباد

ثبت شرکت برای شروع یک فعالیت تجاری تولیدی خدماتی و …. در چارچوب تشکل حقوقی امری الزامی و انکار ناپذیر می باشد. با ثبت شرکت فعالیت بنگاه در سایه حمایت های دولتی و قانون تجارت قرار می گیرد تا در خصوص پیگیری های لازم است و در خصوص دعاوی و … امکان رسیدگی باشد. از جمله سایر فواید ثبت شرکت در ضیاءآباد امکان عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی و شرکت در مناقصات و مزایدات تهیه و فراهم می شود. با انجام رساندن مراحل ثبت شرکت در ضیاءآباد وظایف و میزان سهام مؤسسین شرکت بر طبق مدارک قانونی و ثبتی مشخص شده و در صورت بروز نمودن هر گونه مسئله امکان رسیدگی نیز وجود خواهد داشت. برای اخذ و دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه مزایای ثبت شرکت می توانید با کارشناسان مؤسسه حقوقی تکسفیر در ارتباط باشید.

۰۲۶۳۲۴۰۱۷۱۲

۰۹۱۲۵۹۳۴۷۲۴

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *