ثبت شرکت در قروه

ثبت شرکت در قروه

در جهان امروزی برای رسیدن به رشد اقتصادی، هر فرد می تواند در جهت رسیدن به اهداف کاری خود ثبت شرکت نماید. در واقع با مشارکت اشخاص متخصص در هر زمینه و سرمایه گذاران می توان طبق قوانین و ضوابط یک شرکتی را با موفقیت به ثبت رساند.مشارکت اجتماعی، متضمن انواع کنش‌های فردی و جمعی در جهت دخالت در تعیین سرنوشت خود و جامعه، و تأثیرگذاری بر فرایندهای گوناگون در زمینه امور عمومی می باشد و بی‌اهمیت بودن همگان نسبت به این امر، نمایانگر انسان و جامعه‌ای است که یا با مسأله‌ای اجتماعی روبرو است یا تکامل و توسعه لازم را هنوز پیدا نکرده است.ما میتواانیم کلیه ی امور ثبتی شما را برای رسیدن شما به موفقیت برعهده بگیریم و ثبت برند در کرج و ثبت شرکت در کرج را باهزینه ی مناسب و زمانی کوتاه به پایان برسانیم

شهر قُروه یکی از شهرهای استان کردستان می باشد که از شهرهای قدیمی و تاریخی فرهنگی در کشور ایران به حساب می آید. و از نظر موقعیت اجتماعی که دارد از شمال به شهر بیجار و از سمت جنوب به شهرستان کرمانشاه منتهی می شود. شهر قروه به دلیل دارا بودن مراکز تاریخی و آثار دیدنی و مراکز تجاری مورد توجه مسافران و گردشگران به این شهر است که به شهر سفر مشهور می باشد. که جزو نخستین شهر نمونه در حوزه گردشگری و توریستی مشهور گشته است. آثار باستانی و تاریخی شهر قروه دارای ۱۶۵ آثار میراث فرهنگی می باشد.

آثار تاریخی که معروف است و دارای قابلیت جذب گردشگران است، حمام قصلان است که در آن مسجد و بناهای تاریخی زیبا و باشکوهی وجود دارد که در دوره زندیه بنا شده است. که با وجود معروف بودن گردشگری در این شهر بهتر است که جهت کسب درآمد ثبت شرکت گردشگری نمایید.

از نظر صنایع و معادن در شهر قروه دارای ۳ شهرک صنعتی می باشد که شامل نام های دلبران، آونگان و سه راهی مبهم است که در واقع از ۸۰ واحد صنعتی تشکیل شده اند که معادن سنگ و طلای زیادی را داراست و سنگ های مناطق دیگر را تامین می کنند. که جهت تغییر آدرس شرکت، نقل و انتقال سهام، ورود و خروج شریک و … می توانید به موسسات ثبت شرکت تماس حاصل فرمایید و تغییرات شرکت را اعمال نمایید.

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر مجری جامع فوق تخصصی کلیه امور ثبتی، پذیرای امور ثبتی در امور ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت و … با کمترین هزینه و زمان ممکن می باشد.

انواع ثبت شرکت در قانون تجارت

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در قروه

ثبت شرکت سهامی خاص در قروه

شرکت سهامی عام

شرکت تضامنی

شرکت نسبی

ثبت شرکت مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی

شرکت تعاونی

که از رایج ترین نوع شرکت ها ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص می باشد که بسته به نوع فعالیت این شرکت ها انتخاب می شوند.

تعریف ثبت شرکت با مسئولیت محدود در قروه

ثبت شرکت با مسئولیت محدود، به شرکتی گفته می شود که میان دو یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل شده و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد؛ فقط به میزان سرمایه‌ی خود مسئول قروض و تعهدات شرکت می شوند. در نام شرکت باید عبارت ‹‹‌با مسئولیت محدود›› ‌درج گردد.

مدارک لازم ثبت شرکت با مسئولیت محدود در قروه:

۱٫ ۲برگ تقاضانامه‌ی ثبت شرکت‌ها با مسئولیت محدود

۲٫۲برگ شرکت نامه

۳٫ ۲نسخه از اساسنامه

۴٫ ۲ نسخه صورت‌جلسه‌ی مجمع عمومی مؤسسین و هیأت مدیره

۵٫فتوکپی شناسنامه‌ی شرکا و مدیران و ارائه‌ی مجوز از مراجع ذیصلاح در صورت نیاز.

تعریف ثبت شرکت سهامی خاص در قروه

ثبت شرکت سهامی خاص به شرکتی گفته می شود که بازرگانی است مگر اینکه موضوع فعالیتی آن بازرگانی نباشد، و تمام سرمایه‌ی آن منحصراً توسط مؤسسین، تأمین‌گردیده و سرمایه‌ی آن به سهام، تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام، ‌محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست. تعداد سهام‌داران باید از ۳ نفر بیشتر باشد و نام «‌شرکت سهامی خاص»‌ باید قبل از نام شرکت یا بعد از آن بدون فاصله با نام شرکت، به طور روشن و خوانا درج گردد.

مدارک لازم ثبت شرکت سهامی خاص در قروه:

۱) ۲برگ اظهارنامه‌ی تکمیل شده‌ی شرکت سهامی خاص و امضا ذیل اظهارنامه توسط تمامی سهام داران

۲) ۲ جلد اساسنامه‌ی شرکت سهامی خاص و امضا ذیل تمام صفحات آن توسط تمامی سهام‌داران

۳) ۲ نسخه صورت جلسه‌ی مجمع عمومی مؤسسین که به امضای سهام‌داران و بازرسین رسیده باشد.

۴) ۲ نسخه صورت جلسه‌ی هیأت مدیره که به امضای مدیران منتخب مجمع، رسیده باشد

۵) فتوکپی شناسنامه‌ی تمامی سهام‌داران و بازرسین ( برابر اصل در دادگستری‌)

۶)ارائه‌ی گواهی پرداخت حداقل درصد سرمایه‌ی شرکت از بانکی که حساب شرکت در حالِ تأسیس در آنجا باز شده است.

نکته: درصورتی که مقداری از سرمایه‌ی شرکت، آورده‌ی غیرنقدی باشد ( اموال منقول و غیرمنقول ) ارائه‌ی تقویم نامه‌ی کارشناس رسمی دادگستری، الزامی است و در صورتی که اموال غیرمنقول، جزء سرمایه‌ی شرکت قرار داده شود؛ ارائه‌ی اصل سند مالکیت، الزامی می باشد.

۷) ارائه‌ی مجوز در صورت نیاز، بنا به اعلام کارشناس اداره‌ی ثبت شرکت ها.

مدت زمانی که در جهت امور ثبتی به طول می انجامد و شرکت شما ثبت گردد بین ۳۰ الی ۴۵ روز کاری می تواند باشد.

۰۲۶۳۲۴۰۱۷۱۲

۰۹۱۲۵۹۳۴۷۲۴

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *