ثبت شرکت در پارس آباد

ثبت شرکت در پارس آباد

این روزها به دلیل گسترش فعالیت های تجاری ثبت شرکت های تجاری بیشتر از قبل مورد توجه فعالان امور اقتصادی قرار گرفته است. امروز قصد داریم در مورد نحوه ثبت شرکت در پارس آباد را به شما عزیزان معرفی نماییم چرا که اگر قصد دارید شرکتی را تاسیس کنید و بتوانید در کل کشور و در صورت تمایل در کل دنیا شرکت خود را اسم و رسم دار نمایید قطعا می بایست آن شرکت را به ثبت برسانید تا بتوانید از مزایایی که یک شرکت ثبت شده دارد برخوردار گردید.

یکی از شهرهای استان اردبیل که در شمال غربی ایران قرار دارد پارس‌آباد است. که از نظر جمعیتی این شهر بالغ بر بیش از ۹۳ هزار نفر دارای جمعیت است. جلگه پارس‌آباد دارای حاصلخیزترین خاک و مطلوب‌ترین شرایط آب و هوایی را برای زراعت دامپروری و باغداری برای مردمان پارس آباد دارد.

شرکت بزرگ کشت و صنعت و دامپروری مغان بزرگترین شرکت در نوع خود در کشور و در خاورمیانه با حجم عملیات زراعی، دامی و صنعتی در همین شهر پارس اباد دایر است همچنین وجود کارخانه هایی از قبیل: کارخانه قند، کمپوت سازی، مرباسازی، پنبه پاک کنی و کارگاه تولید لبنیات رونق خاصی را به این شهرستان بخشیده است.

اشخاصی که قصد توسعه و گسترش و یا حتی تاسیس و ثبت یک شرکت را دارند می توانند با شماره تماس های موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر جهت ثبت شرکت، ثبت تغییرات شرکت و تغییرات شرکت و امور حقوقی و ثبتی دیگر با کارشناسان و مشاوران مجرب ما تماس حاصل نمایند.

مراحل ثبت شرکت در پارس آباد

جهت انجام امور ثبت شرکت در پارس آباد لازم است که مراحل انجام اداری جهت اخذ مدارک مربوط با ثبت شرکت انجام گیرد مراحل زیر می باشد.

۱٫تجمیع مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در پارس آباد

۲٫اخذ گواهی عدم سوپیشینه

۳٫تنظیم و تدوین مفاد اساسنامه

۴٫انتخاب نام مناسب برای شرکت

۵٫ثبت نام اولیه در سامانه و تنظیم اوراق ثبتی

۶٫تعیین نام شرکت

۷٫ارسال اوراق به اداره از طریق پست جهت انجام ثبت شرکت در پارس آباد

۸٫بررسی مدارک توسط کارشناس اداره ثبات شرکتها

۹٫در صورت بلامانع بودن صدور آگهی ناسیس شرکت

۱۰٫تخصیص شماره ثبت و شناسه ملی برای درخواست ثبت شرکت در پارس آباد

۱۱٫ارسال آگهی جهت انتشار در روزنتمه رسمی کشور

۱۲٫انجام امور نشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقنصادی

۱۳٫انجام امور تبلیغاتی جهت جذب مشتری بعد از ثبت شرکت در پارس آباد

زمان ثبت شرکت در پارس آباد

مدت زمان لازم برای انجام امور ثبت شرکت پس از تکمیل مدارک و انجام امور ثبت نام ها تقریبا ۲۰ الی ۲۵ روز می باشد. لذا متقاضیان لازم است با در نظر گرفتن این مدت اقدامات خود را در راستای انجام فعالیت انجام دهند. بنابراین قبل از شروع انجام مراحل ثبت شرکت در پارس آباد از مدت زمان قطعی آن اطلاع یابید.

انواع ثبت شرکت در پارس آباد

متقاضیان ثبت شرکت جهت انجام پروسه تشکیل شخص حقوقی ابتدا باید با اشراف به قوانین نوع شخصیت حقوقی را انتخاب نمایند و با بررسی قوانین مرتبط با آن نوع از شرکت ها تصمیم گیری های مرتبط را انجام دهند. انواع اشخاص حقوقی جهت ثبت شرکت در پارس آباد به این شرح می باشند:

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در پارس آباد

ثبت شرکت سهامی خاص در پارس آباد

ثبت شرکت سهامی عام

ثبت شرکت تضامنی

ثبت شرکت نسبی

ثبت شرکت مختلط سهامی

ثبت شرکت مختل غیر سهامی

ثبت شرکت تعاونی

برای کسب اطلاعات بیشتر نسبت به شرایط هر یک از شرکتهای ذکر شده و قوانین تجارت حاکم بر آن ها با اخذ اطلاعات لازم از کارشناسان موسسه تکسفیر با آگاهی بیشتر اقدام به ثبت شرکت در پارس آباد نمایید.

مزایای ثبت شرکت در پارس آباد

ثبت شرکت برای شروع یک فعالیت تجاری تولیدی خدماتی و …. در چارچوب تشکل حقوقی امری الزامی و انکار ناپذیر می باشد.

با ثبت شرکت فعالیت بنگاه در سایه حمایت های دولتی و قانون تجارت قرار میگیرد تا در خصوص پیگیری های لازم و در خصوص دعاوی و … امکان رسیدگی باشد. از جمله سایر مزایای ثبت شرکت در پارس آباد امکان عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی و شرکت در مناقصات و مزایدات می باشد.

با انجام پروسه ثبت شرکت در پارس آباد وظایف و میزان سهام مؤسسین شرکت بر طبق مدارک قانونی و ثبتی مشخص شده و در صورت بروز هر گونه مشکل امکان رسیدگی نیز وجود خواهد داشت.

برای اخذ اطلاعات جامع در زمینه مزایای ثبت شرکت می توانید با کارشناسان مؤسسه در ارتباط باشید.

اوراق ثبت شرکت در پارس آباد

با توجه به نوع شرکت حقوقی که جهت ثبت انتخاب می گردد اوراق ثبتی متفاوت می باشد. به عنوان مثال اوراق ثبتی شرکت های سهامی خاص شامل اساسنامه، اظهارنامه و صورتجلسه مجمع عمومی مؤسسین است و اوراق شرکت های با مسئولیت محدود شامل اساسنامه، شرکتنامه، تقاضانامه و صورتجلسه مجمع عمومی مؤسسین می باشد. سایر انواع شرکت ها نیز اوراقی تقریباً مشابه با این دو نوع ثبت شرکت ذکر شده دارند.ما افتخار همراهی شما را در زمینه های ثبت برند و ثبت برند در کرج را داریم

۰۲۶۳۲۴۰۱۷۱۲

۰۹۱۲۵۹۳۴۷۲۴

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *