ثبت شرکت در کلاته

ثبت شرکت در کلاته

با توجه به پیشرفت دنیای امروز ما انسان ها نیز باید خود را با تکنولوژی های بروز دنیا وفق دهیم از جمله در نوع و شیوه کسب و کار. شاید در گذشته های دور وقتی شخصی می خواست یک شرکت یا تولیدی را راه اندازی کند برایش آنچنان سخت نبود که باید ثبت شرکت کند ولی امروزه با توجه به رشد جمعیتی و اقتصادی و بزرگ شدن شهرها موجب شده که زمانی قصد تاسیس شرکت دارید می بایست برای سر و پا نگه داشتن فعالیت شرکت خود حتما ثبت شرکت نمایید تا با خیالی آسوده بتوانید هزینه های لازم شرکت را بر عهده بگیرید و زحمات بسیاری را بکشید.

از جمله شهر هایی که امروز قرار است جهت ثبت شرکت، چگونگی آن را بازگو کنیم با ما همراه باشید.

کلاته یکی از شهرهای استان سمنان است که در شهرستان دامغان واقع می باشد و جمعیتی معادل بیش از ۴ هزار نفر را داراست و این شهر با تبدیل روستا به شهر یکی از نقاط شهری در در استان سمنان شناخته شده است. که بزرگترین روستای استان بوده و اکنون به شهر تبدیل گشته است.

اقتصاد در این شهر بر پایه کشاورزی و دامداری می باشد که مردم این شهر به شغل ها مشغول می باشند و کسب درآمد می کنند و همچنین جهت اینکه بتوانید محصولات دامی و کشاورزی خود را توسعه بخشید پیشنهاد می کنیم حتما ثبت شرکت نمایید تا محصولات ارزنده ای را به تمامی نقاط کشور عرضه نمایید و کسب و کار بزرگی را راه اندازی کنید.

زنان در این شهر علاوه بر اشتغال به کشاورزی و دامداری هنرهای صنایع دستی بسیار زیبایی را خلق می کنند که جهت گسترش دادن این هنرهای ارزنده بهتر است ثبت شرکت نمایند تا تمامی زحمات خود را به نام خود ثبت کنند. از جمله این صنایع ارزنده شامل: گلیم بافی، قالی بافی، جاجیم بافی، بافتن پاپوش و خیلی از هنرهای دیگر .

برای این شهر به دلیل وجود دو بافت جدید و سنتی می توانید ثبت شرکت مهندسی و یا ساختمانی نمایید تا علاوه بر بازسازی، به ساخت بناهای جدید اقدام کنید و پروژه های عظیمی را در اختیار بگیرید. که در این شهر بافت قدیمی که در ساختمان ها دیده می شود سبک سنتی می باشد که از جنس چوب، گل و سنگ بنا شده است.

اگر قصد ثبت شرکت دارید و به دنبال اشخاص حرفه ای می باشید تا تمامی اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد و یک ثبت شرکت موفقی را تجربه کنید می توانید این امور ثبتی را به ما بسپارید. موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با بیش از ده سال سابقه درخشان پذیرای امور ثبتی شما عزیزان از جمله ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و … با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن می باشیم.

مراحل ثبت شرکت در کلاته

در ابتدا ثبت نام در سامانه ثبت شرکت ها را از طریق اینترنت مرحله به مرحله انجام داده و پس از اینکه تایید نهایی اطلاعات به ثبت رسید حدود یک الی چهار روز بعد، تایید یا عدم تایید نام های شرکت از طریق سامانه به شما اعلام می گردد. درصورتی که نام تایید نشده باشد، مجددا نام های جدید را وارد سامانه نموده و کد پیگیری را دریافت می کنیم. در صورت تایید شدن نام، برگه ابلاغیه تایید نام را به همراه تصویر برابر اصل مدارک هویتی اعضا و سهامداران و اصل گواهی عدم سوپیشینه به اداره کل ثبت شرکت های کلاته ارسال می نماییم.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کلاته

برا ی ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کلاته نیاز به اقدام ۲نفر یا بیشتر از ۲نفر برای ثبت می باشد. سرمایه ثبت شرکت با مسئولیت محدود توسط موسسین باید تامین گردد .

سرمایه نزد مدیر عامل باقی می ماند و هر یک از شریکان به اندازه ی سرمایه ای که گذارده اند متعهد می باشند .

در ثبت شرکت با مسئولیت محدود نباید نام یکی از اعضا یا شرکا را به عنوان اسم شرکت انتخاب نمود زیرا شخص مورد نظر مسئولیت تضامنی در برابر شرکت می یابد و همچنین در ثبت شرکت ها با مسئولیت محدود، باید عبارت مسئولیت محدود قبل یا بعد از نام شرکت درج و عنوان گردد .

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود باید تمامی سرمایه اعلام گردد و متن شرکت نامه تنظیم و امضا گردد .

ثبت شرکت سهامی خاص در کلاته

جهت ثبت شرکت با سهامی خاص تمامی سرمایه ی مورد نیاز برای بر پایی شرکت توسط موسسین تامین می شود و ۳۵ درصد از کل سرمایه به نام ثبت شرکت به حسابی که اعلام می شود واریز می گردد و ۶۵ درصد بقیه سرمایه در تعهد سرمایه داران می ماند. برای ثبت این نوع شرکت ها گواهی بانکی که نشان دهنده واریز ۳۵ درصدی از سرمایه می باشد لازم و ضروری است .

در شرکت سهامی خاص بعد از نام ثبتی شرکت باید عبارت سهامی خاص ذکر گردد. کمترین سرمایه در ثبت شرکت های سهامی خاص یک میلیون ریال (۱۰۰ هزار تومان) می باشد .

تمامی شرکت های سهامی خاص باید یک جلد دفتر سهام جهت ثبت سهام شرکت تهیه و فراهم نمایند و تمامی تغییرات سهام نیز در آن ثبت گردد.

فواید و مزایای ثبت شرکت در کلاته

هرکسی می‌تواند روزی تصمیم بگیرد که شرکت خودش را راه‌اندازی کند. فعالیت و اموری که باید انجام شود از جمله تولید یا خدمات باید سود آن هم در نظر گرفته شود. اگرچه می توان بدون ثبت شرکت هم در دنیای تجارت به فعالیت اموری خود ادامه داد اما به دلایل مختلفی ثبت شرکت انتخاب هوشمندانه ای برای انجام این امور می باشد.

هنگامی که کسب و کار خودتان را راه‌اندازی می کنید، ممکن است در ابتدا ثبت شرکت چندان مهم به نظر نیاید اما اگر قصد دارید از مزایای پرداخت مالیات، حفظ سرمایه و گسترش دادن فعالیت هایتان بهره مند گردید فعالیت تجاری تان.

از دیگر مزایای ثبت شرکت در کلاته که می توان به آن اشاره کرد، می توان به محافظت از برند، مدیریت نمودن هزینه ها و کسب اعتبار را نام برد.

با ثبت شرکت می توانید از نام شرکت تان نگه داری کنید. هیچ فرد دیگری اجازه ندارد شرکتی با نام شرکت شما ثبت کند. تصور کنید شرکت دیگری با نام شما فعالیت داشته باشد و شما هم شرکت خود را به ثبت نرسانده باشید در این صورت مشتریان به کدام یک می توانند اعتماد کنند؟ از جهت دیگر با ثبت شرکت در برخی موارد شما می توانید از مصونیت قانونی برخوردار می گردید و مسئولیت فردی متوجه شما نخواهد بود.

همچنین شما با ثبت شرکت به سهولت می توانید از بیمه های تجاری برخوردار گردید یا سرمایه گذاران را جذب کنید چراکه آن ها می دانند شما به شخصه مسئول بقای شرکت نیستید.

یکی دیگر از فواید ثبت شرکت این است که حتی اگر شما بیمار یا فوت شوید باز هم شرکت به فعالیت خود ادامه خواهد داد. یک شرکت ثبت شده در اصل یک نهاد با ماهیت خاص خود است بنابراین فرد دیگری می‌تواند آن را در اختیار و به دست بگیرد و اداره کند و یا حتی آن را بفروشد.

هزینه و مدت زمان ثبت شرکت در کلاته

هزینه دستمزد ثبت شرکت در تمامی شرکت ها متغیر و گوناگون می باشد و سایر هزینه ها که ممکن است شامل حق الثبت، حق التمبر، روزنامه رسمی و … بر اساس واریزی های اداره ثبت که طبق میزان سرمایه و میزان موضوع فعالیت تغییرات محاسبه می گردد.

مدت زمانی که در جهت امور ثبتی به طول می انجامد و شرکت شما ثبت گردد بین ۳۰ الی ۴۵ روز کاری می تواند باشد.

۰۲۶۳۲۴۰۱۷۱۲

۰۹۱۲۵۹۳۴۷۲۴

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *