ثبت شرکت در گرمسار

ثبت شرکت در گرمسار

با توجه به رو به رشد بودن رشد جمعیتی می بایست در جهت اشتغالزایی قدم برداشت تا معضلات بیکاری در جامعه کاسته شود و این امر با همکاری متخصصان و سرمایه گذاران کشور در جامعه امکان پذیر است و همچنین فردی که دارای یک کارگاه و یا تولیدی کوچک می باشد سهم بسیاری در ایجاد شغل و کارآفرینی ایفا می کند شما با ثبت شرکت در گرمسار می توانید به توسعه دادن کسب و کار خود افزوده نموده و از مزایایی که بهره مند می گردید موفقیت های بیشتری را تجربه کنید . در همین راستا موسسه حقوقی تکسفیر آماده همکاری و خدمات در امور ثبتی، ثبت شرکت، ثبت تغییرات شرکت و تغییرات شرکت و همچنین امور ثبتی دیگر می باشند.

شهر گرمسار یکی از شهرهای استان سمنان بوده و جمعیت این شهر بالغ بر بیش از ۴۰ هزار نفر می باشند که این صنایع دستی بسیاری را دارا است که از میان آنها گلیم بافی موفق شده در بازارهای جهانی طرفداران بسیاری را به خود جلب کند. و همچنین می توانید سایر صنایع دستی موجود در شهر را نیز با ثبت شرکت توسط تبلیغات گسترده به کل کشور و جهان معرفی نموده و پیشرفت های بیشماری را از آن خود نمایید.

در این شهر مراکز علمی و دانشگاهی متعددی وجود دارد که سالانه دانشجویانی از تحصیل فارق التحصیل می شوند و می بایست با تفکر به کارآفرنی و کمک سرمایه گذاران به تاسیس شرکت و یا کارگاه کوچکی را راه اندازی نمایند.

تعریف شرکت

شرکت به ترکیبی از شخص حقیقی و شخص حقوقی و یا به تنهایی گفته می شود که همان یک بنگاه تجاری می باشد.

اقسام شرکت های تجاری

۷ نوع ثبت شرکت داریم که عبارتند از:

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در گرمسار

ثبت شرکت سهامی عام

ثبت شرکت سهامی خاص در گرمسار

ثبت شرکت تضامنی

ثبت شرکت نسبی

ثبت شرکت تعاونی

ثبت شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی

مراحل لازم برای ثبت شرکت در گرمسار استان سمنان

اولین مرحله پیدا نمودن یک شریک خوب و مطمئن برای تأسیس ثبت شرکت می باشد.

وظایف و مسوولیت های هر سرمایه گذار در شرکت محدود و به مقدار سرمایه او بستگی دارد.

تعداد سهامداران برای ثبت شرکت حداقل ۲ نفر و در شرکت سهامی خاص ۳ نفر می باشند. و همچنین حق رای برای هر شخصی به مقدار میزان سرمایه او در شرکت می باشد.

در مرحله دوم در سامانه اینترنتی فرم ثبت شرکت را تکمیل و کامل نمایید و تمام مشخصات خود و متقاضی دیگر را در فرم مربوطه وارد نمایید.

در مرحله سوم می باید یک نام برای خود و شخص حقوقی شرکت را انتخاب نمایید و در فرم مربوطه واردکنید. نکته ای که حائز اهمیت می باشد فقط انتخاب ۵ نام جهت انتخاب نام شرکت خود مجاز می باشید و در صورت تکراری نبودن و یا مربوط به سازمان یا ادارات دولتی نمی باشد را انتخاب نموده و یک کد رهگیری دریافت می نمایید که آن را نزد خود حفظ و نگه داری نمایید.

در مرحله چهارم باید مدت زمان و نوع فعالیتی که برای ثبت شرکت در گرمسار می باشد مشخص گردد. و علاوه بر این برای بعضی از فعالیت ها نیاز به اخذ و دریافت مجوز می باشد.

در مرحله پنجم باید آدرسی را که برای تأسیس شرکت خود در نظر گرفته اید را وارد نمایید.

در مرحله ششم باید میزان مبلغ در نظر گرفته شده برای سرمایه اولیه شرکت را وارد نمایید.

در مرحله هفتم باید اسامی تمامی شریکان خود را در فرم پیش روی خود وارد نمایید. مشخصات کامل از جمله اطلاعات شناسنامه ای، و هم چنین آدرس و کد پستی و شماره تلفن باید وارد گردد.

در مرحله هشتم باید میزان سهام هر یک از شریکان تعیین و مشخص گردد که نوع سهام می تواند به صورت نقدی و غیر نقدی ثبت گردد.

ثبت شرکت در گرمسار در خور انواع مختلفی قرار دارد که دو نوع از آنها بیشتر در حدود ۹۰ درصد بیشتر شرکت هایی که شرکت خود را به ثبت رسانده اند، ثبت شرکت سهامی خاص در گرمسار می باشد و دیگری ثبت شرکت با مسئولیت محدود در گرمسار قابل اجرا است.

جهت انجام امور ثبتی مانند ثبت شرکت، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی با موسسه حقوقی تکسفیر در تماس باشید.شما میتوانید برای انجام مراحل ثبت برند و ثبت برند در کرج با موسسه ی حقوقی تکسفیر تماس بگیرید و کار خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به پایان برسانید

۰۲۶۳۲۴۰۱۷۱۲

۰۹۱۲۵۹۳۴۷۲۴

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *