ثبت شرکت رایگان

ثبت شرکت رایگان

طبق قانون تجارت تمامی شرکت هایی که با هدف تجارت و انجام امور مالی و اقتصادی شروع به فعالیت می نمایند برای ادامه فعالیت خود به صورت رسمی و کاملا قانونی نیاز به ثبت شرکت خواهند داشت .

بدون ثبت شرکت ، فعالیت های اقتصادی مجموعه غیر قانونی و غیر رسمی بوده و کلیه قرار داد های شرکت مذبور فاقد اعتبار و پیگیری خواهد بود و از طرفی هم شرکتی که به ثبت نرسیده باشد طبق قانون متخلف محسوب شده و مشمول پرداخت جریمه و یا ناچار به انحلال خواهد بود .

برای ثبت شرکت نیاز به دریافت مشاوره های لازم در خصوص ثبت شرکت ( ثبت شرکت در کرج ) خواهید داشت ، بدین منظور می توانید از کارشناسان ثبت در موسسه ثبتی و حقوقی تکسفیر مشاوره رایگان دریافت نمایید .

ثبت شرکت رایگان با مراجعه به سایت اینترنتی اداره ثبت شرکت ها امکان پذیر خواهد بود .

کلیه متقاضیان برای انجام امور :

  • ثبت شرکت با مسئولیت محدود
  • ثبت شرکت سهامی خاص
  • ثبت شرکت تعاونی
  • ثبت موسسه
  • ثبت شرکت تضامنی
  • ثبت شرکت نسبی
  • ثبت شرکت مختلط سهامی
  • ثبت شرکت مختلط غیر سهامی
  • ثبت شرکت سهامی عام

می توانند به سایت رسمی ثبت شرکت ها به آدرس http://irsherkat.ssaa.ir مراجعه و با مطالعه دقیق صفحات ، اطلاعات و مدارک لازم را ارسال نمایید .

همچنین سایت دیگری که مرتبط با ثبت شرکت می باشد متعلق به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری می باشد که کلیه مراحل و مدارک مرتبط با ثبت شرکت و تامین شرکت ، قوانین و بخشنامه ها و آمار و عملکرد ، مقالات در خصوص ثبت شرکت قابل دسترسی برای همگان می باشد .

همان طور که می دانید ، انجام مراحل ثبت شرکت از ثبت نام اولیه و پیش ثبت نام شرکت گرفته تا مراحل پایانی ثبت شرکت نیازمند و مستلزم تجربیات و اطلاعات کافی در این خصوص می باشد و مطابق با ضرب المثل معروف که خاطر نشان می کند که قبل از هر گونه اقدامی در زمینه ثبت شرکت با مشاوران و کارشناسان زبده و متخصص ما در موسسه حقوقی تکسفیر تماس حاصل نمایید تا از جزئیات و کم و کیف تمام مراحل ثبت شرکت ، هزینه ثبت شرکت و مدت زمان ثبت شرکت ثبت شرکت در کرج و مشاوره تخصصی در این خصوص با خبر شوید و نیز در خصوص توسعه شرکت توسط موسسه تکسفیر ، اطلاعات جامع و تمام و کمال در اختیار شما هموطنان گرامی و جان گذاشته شود .

ثبت شرکت رایگان با مراجعه به سایت اینترنتی اداره ثبت شرکت ها امکان پذیر است اما می توانید با دریافت مشاوره از کارشناسان ثبت موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر انجام اموری مانند تنظیم اساسنامه و یا موضوع شرکت ، انتخاب نوع شرکت و تنظیم صورتجلسات مختلف و مورد نیاز، انتخاب نام مناسب برای شرکت و تنظیم مقررات برای شرکت را انجام دهید .

موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست

اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید و افرادی نیز که مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحل فروش برند خود را طی کنند و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *