خرید شرکت آماده

خرید شرکت آماده

از آنجایی که ثبت شرکت دارای روند پیچیده و طولانی و همچنین صرف زمان می باشد بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای اینکه به صورت مستقل بخواهند شرکتی را ثبت نمایند ، اقدام به خرید شرکت آماده نمایند چرا که با خرید شرکت دیگر متحمل هزینه ها و صرف زمان مخصوص ثبت شرکت نمی باشند. همچنین با خرید شرکت می توان به موضوعنامه موردنظر در آن شرکت دسترسی یافت و در آن حوزه فعالیت نمود چراکه بسیاری از موضوعنامه ها دارای مجوز می باشند و گرفتن مجوز در بسیاری از فعالیت ها کار سهل و آسانی نمی باشد به همین دلیل می توان با خرید شرکت آماده در موضوعنامه خاص درخواستی به راحتی به آن موضوعنامه دسترسی پیدا نمود.

از دلایل دیگر خرید شرکت آماده ، توجه به اهمیت صرفه جویی در زمان می باشد. از آنجایی که بسیاری از افراد برای انعقاد قراردادهای خود و انجام و ادامه فعالیت های خود به مدارک شرکت که اعم از آگهی تاسیس شرکت، روزنامه رسمی شرکت، اساسنامه ، تقاضانامه و سایر مدارک مربوط نیازمند هستند لذا با خرید شرکت آماده می توان به اوراق و مدارک شرکت دسترسی پیدا کرد و به انعقاد قرارداد و یا شرکت در مناقصات و مزایدات مربوطه نمود.

دلیل دیگر خرید شرکت آماده رتبه دار بودن شرکت(گرید) می باشد . از آنجایی که اخذ گرید شرکت دارای فرآیندی طولانی و زمانبر می باشد افراد متقاضی می توانند با خرید شرکت دارای رتبه به جای ثبت شرکت و اخذ گرید ، به راحتی صاحب شرکت دارای گرید گردید. بسیاری دلایل دیگر نیز می باشد که افراد برای حل آن می توانند به خرید شرکت آماده اقدام نمایند. چنانچه شما نیز از این دسته از افراد می باشید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا یاری رسان شما در موضوع خرید شرکت آماده با خصایص و ویژگی های درخواستی شما باشند.

کارشناسان ما با ارائه مجموعه ای قوی از شرکت های آماده ثبت شده و قوی خدمت رسان شما می باشند. با ما تماس حاصل نمایید تا بهترین تجربه را در خرید شرکت آماده درخواستی خود داشته باشید.

اگر برای ثبت شرکت زمان کافی ندارید و قصد دارید در مناقصات شرکت کنید و مناقصه شما نزدیک است میتوانید یک شرکت ثبت شده را خریداری کنید و اقدام به خرید شرکت کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *