خرید شرکت ارزان

خرید شرکت ارزان

امروزه با توجه به گسترش فعالیت های تجاری و اقتصادی در کلیه موضوعات فعالیت ، افراد سعی بر این دارند تا در اسرع وقت صاحب یک شرکت مستقل شوند تا بتوانند به راحتی در حوزه فعالیت های خود به صورت قانونی همراه با شماره ثبت مشغول به کار گردند ؛ لذا در صورتی که مایل هستید به صورت قانونی و در اسرع وقت با کمترین هزینه مالک یک شرکت مستقل با انواع موضوع فعالیت های فرهنگی،هنری،بازرگانی،تجاری، ساختمانی،خدماتی و سایر موضوعات به صورت مسئولیت محدود یا سهامی خاص و یا سایر اشکال شرکت ها گردید بهتر است اقدام به خرید شرکت ارزان نمایید.

لذا پیشنهاد کارشناسان موسسه تکسفیر این می باشد که با ما در تماس باشید تا یاری رسان شما در خرید شرکت ارزان و با کمترین هزینه و همچنین کوتاه ترین زمان باشیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه در تماس باشید.

ثبت شرکت سهامی خاص

برای ثبت شرکت سهامی خاص باید به این نحو عمل گردد جهت آغاز فعالیت خود پس از بررسی زوایای شغلی که می خواهیم انتخاب کنیم باید فعالیت خود را قانونی کنیم که باید نسبت به ثبت شرکت خود در اداره ثبت شرکت ها موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر اقدام نماییم در ایران شرکت ها انواع مختلفی دارد که متداول ترین آنها ثبت شرکت با مسئولیت محدود در چهاردانگه، ثبت شرکت سهامی خاص ، شرکت تعاونی ، موسسه می باشد .

شرایط ثبت شرکت سهامی خاص

ثبت شرکت سهامی خاص حداقل با ۵ نفر عضو تشکیل می شود که ۳ نفر هیأت مدیره و ۲ نفر بازرس دارد که نباید بین بازرسین و هیأت مدیره رابطه خویشاوندی وجود داشته باشد هر ۳ نفر عضو هیأت مدیره سهامدار هستند که می تواند یک نفر حق امضا داشته باشد یا دو نفر حق امضا داشته باشند حداقل سرمایه جهت تشکیل شرکت با مسئولیت محدود یک میلیون ریال می باشد. ذکر این نکته حائز اهمیت است که بازرسین سالی یکبار باید تمدید و عوض شود و هیأت مدیره دو سال یکبار تمدید یا تعویض گردد و باید طبق صورتجلسه به اطلاع اداره ثبت برسد .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت سهامی خاص

۱-فتوکپی شناسنامه و کارت ملی همه افراد برابر اصل شده در دفترخانه اسناد رسمی

۲- اخذ گواهی عدم سوء پیشینه جهت کلیه اعضا و بازرسین به اینصورت که با اصل شناسنامه و کارت ملی و فتوکپی شناسنامه و کارت ملی و یک قطعه عکس باید به پلیس +۱۰ مراجعه گردد.

۳- آدرس شرکت و کد پستی شرکت و تلفن ثابت شرکت

۴- ارائه ۵ مورد اسامی شرکت توسط متقاضی

۵- باز کردن حساب به نام شرکت در شرف تاسیس که باید ۳۵ درصد مبلغ سرمایه اولیه تعهد گردد در نزد بانک و گواهی بانکی دریافت نمایید.

۶- در رابطه با برخی موضوعات نیاز به مجوز است.

۷ – سایر مواردی که کارشناسان جهت تکمیل پرونده از شما سوال می کنند.

۸- شماره همراه و آدرس محل سکونت کلیه اعضا و بازرسین.

مدت زمان ثبت شرکت سهامی خاص 

زمان ثبت شرکت سهامی خاص تا اخذ شماره ثبت ۱۵ روز کاری می باشد ولی در شهرستانها بستگی به شهرهای مختلف، متفاوت است ولی حدودا یک ماه زمان می برد. این زمان تقریبی است و امکان بیشتر یا کمتر شدن آن نیز وجود دارد .اگر برای ثبت شرکت زمان کافی ندارید و قصد دارید در مناقصات شرکت کنید و مناقصه شما نزدیک است میتوانید یک شرکت ثبت شده را خریداری کنید و اقدام به خرید شرکت کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *