روش های انتخاب نام شرکت

روش های انتخاب نام

همان طور که می دانید انتخاب نام شرکت یکی از مهم ترین مراحل در ثبت شرکت می باشد ، شما می توانید مشاوره های لازم در خصوص انتخاب نام شرکت در زمان ثبت شرکت را از موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر ( ثبت شرکت در کرج ) دریافت نمایید .

نام انتخابی شما باید حداقل سه سیلاب باشد و البته نیاز است تا در زمان ثبت شرکت در سامانه مربوطه ۵ نام را به سازمان ثبت شرکت ها پیشنهاد دهید . اداره ثبت شرکت ها با توجه به امکان یا رد صلاحیت نام پیشنهادی شما یکی از پنج مورد انتخابی را تایید و برای ثبت شرکت ( ثبت شرکت در کرج ) نهایی می نماید . موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست

ممکن است پروسه انتخاب نام کمی زمان بر باشد ، چرا که اگر دقت کافی در زمان ثبت نام را نداشته باشید ممکن است نام های پیشنهادی شما رد صلاحیت شوند و شام مجدداً مجبور به پیشنهاد نام های جدید باشید .

قوانین و اصول انتخاب نام برای شرکت در زمان ثبت شرکت :

Top of Form

Bottom of Form

Top of FormBottom of Form

 • دارای ریشه فارسی باشد.
 • لاتین نباشد
 • با شئونات انقلاب اسلامی ایران منافات نداشته باشد.
 • تکراری نباشد.به سایتمراجعه و نام پیشنهادی را جستجو نمایید توجه کنید که دو کلمه از نام پیشنهادی با اسامی دارای سابقه باید متفاوت باشد.
 • دارای اسم خاص باشد.
 • از اعداد بصورت ریاضی آن استفاده نشود ، بلکه بصورت حروف نوشته شود.
 • از عناوین ایثارگران و شاهد و امثالهم که انحصاراً تحت نظارت سازمان محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد، استفاده نشود.
 • از عنوانهای شعرا، دانشمندان و کاشفان در عصر حاضر استفاده نشود .
 • عدم استفاده از حروف اول چند کلمه بعنوان اسم مخفف و یا ترکیبی از چند حرف.
 • عدم استفاده از حرف اول بعضی از کلمات مثل: پی وی سی و ……
  روش های انتخاب نام شرکت
  نامهای زیر نباید جزء اسامی مضاف به عناوین شرکت اضافه شود :
  ملی – ایران- ملت- کشور- انتظام- نظام- نفت – پتروشیمی – دادگستر- بنیادسازمان – مرکز – بهزیست – بانک – بسیج- جهاد –  آسانسور – آژانسایثار-ایثارگران – شاهد – شهید- آزاده- جانبازان- تکنو – فامیلی -فیلتر  – نیک – باور- میکروبرد- تست – استار – تک – مدرن –  پیک – امنیت-  کارواشفانتزی – شهروند – اقتصاد -میهن – جوانان – ایمان – دکوراسیون – هدف – سپاه تکنیک – دیتا- تک نو- تکنولوژی – اورست – مونتاژ- ونوس – دفتر- ایتالبیو- کنترل – متریک – مترلژی.
  و برای آپارتمان معادل آن = کاشانه –  تکنیک و تکنو معادل آن = فن – تکنولــوژی معادل آن= فن آوری یا فن آوران کلینیک معادل آن =درمانگاه – دکوراسیون معادل  آن= آرایهسیستم معادل آن= چرخه درخواست شود.
  از طرفی برابر دستورالملهای صادره در تعیین نام شرکتها حتماً و باید از اسم خاص استفاده گردد، و این موضوع اسم خاص نیز برای بسیاری از شهروندان و متقاضیان درخواست نام شرکت توجیه نشده و یا توجه ای به این موضوع ندارند،موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست
 • اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید و افرادی نیز که مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحل فروش برند خود را طی کنند و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *