سامانه اینترنتی ثبت شرکت

سامانه اینترنتی ثبت شرکت

برای ثبت شرکت در کرج و یا ثبت شرکت در تهران می توانید با مراجعه به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر مراجعه و با دریافت مشاوره های لازم در این خصوص امور حقوقی و ثبتی مورد نیاز برای ثبت شرکت خود را انجام دهید .

ثبت شرکت در کرج

با ثبت شرکت امتیازات بسیاری وارد مجموعه شما خواهد شد ، می توانید در مناقصات و مزایده ها شرکت کنید و از مزایای آن بهره مند شوید، با ثبت شرکت سطح کیفی محصولات و خدمات و البته پیشبرد اوضاع اقتصادی و انتفاعی مجموعه بسیار چشمگیر خواهد بود.

دامنه فعالیت ها با ثبت شرکت افزایش یافته و میتوان حوزه ی فعالیت را گسترش داد .

برای ثبت شرکت ها نیاز به مراجعه به اداره ثبت شرکت ها می باشد از این رو برای انجام کلیه امور حقوقی و وکالتی نیاز به مشاوره از یک موسسه حقوقی و ثبتی با تجربه دارید .

هدف کلی از ثبت شرکت

با توجه به قانون تجارت ، کلیه شرکت های تجاری که نیاز به انجام فعالیت های مالی و اقتصادی دارند باید به ثبت رسمی برشند، در صورتی که ثبت شرکت انجام نشود ، تخلف محسوب شده با پرداخت جریمه و یا انحلال شرکت جبران خواهد شد ، با ثبت شرکت امور شما در چهار چوب قانون و با توجه به موارد بسیار مهمی انجام می شود که می تواند در نهایت منجر به پیشرفت و ارتقای سطح کیفی و افزایش میزان فعالیت تجاری شما گردد.

ثبت شرکت در کرج به صورت اختصاصی دارای مزایای زیر خواهد بود و امکانات ذیل را به صاحبین شرکت ها خواهد داد ، به طور کلی با ثبت شرکت امکان :

  • خرید و فروش
  • صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی
  • اخذ و اعطای نمایندگی داخلی و خارجی
  • شرکت درمناقصات و مزایدات دولتی و عمومی
  • ایجاد شعب در سراسر کشور
  • شرکت در نمایشگاههای داخلی و خارجی
  • اخذ وام و تسهیلات از کلیه بانکها و موسسسات دولتی و خصوصی

برای شرکا و سهام داران اصلی فراهم خواهد شد ، معمولا با ثبت این گونه شرکت ها علاوه بر کالاهای مجاز بازرگانی معمولا کالاهایی را که مربوط به حوزه فعالیت شرکت می باشند نیز قید می گردد و در واقع با این عمل حوزه فعالیت شرکت گسترده تر خواهد شد .

برای ثبت شرکت در کرج نیاز است تا با مراجعه به اداره ثبت شرکت ها اقدامات لازم را انجام دهید ، اما این روش قدیمی بوده و شما می توانید از خدمات اینترنتی برای ثبت شرکت بهره بگیرید .

ثبت شرکت اینترنتی

برای ثبت شرکت اینترنی با مراجعه به سامانه مربوطه می توانید اطلاعات و مدارک خود را برای اداره ثبت شرکت ها ارسال و مراحل حقوقی و ثبتی خود را پیگیری نمایید .

طبق اساسنامه های نوین شرکت های زیر قادر به ثبت شرکت خواهند بود :

۱-   ثبت شرکت با مسئولیت محدود

۲-   ثبت شرکت سهامی خاص

۳-   ثبت شرکت تعاونی

۴-   ثبت موسسه

۵-   ثبت شرکت تضامنی

۶-   ثبت شرکت نسبی

۷-   ثبت شرکت مختلط سهامی

۸-   ثبت شرکت مختلط غیر سهامی

۹-   ثبت شرکت سهامی عام

سامانه اینترنتی ثبت شرکت به آدرس ذیل خواهد بود :

اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید و افرادی نیز که مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحل فروش برند خود را طی کنند و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید

 

http://irsherkat.ssaa.ir/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *