شرایط ثبت شرکت های خدماتی

شرایط ثبت شرکت های خدماتی

برای ثبت شرکت  ، ثبت شرکت در کرج های خدماتی روش های مختلفی وجود دارد ، به طور کلی شرکت های خدماتی در دو دسته ی مسئولیت محدود و سهامی خاص تعریف و ثبت می شوند ، همانطور که قبلا اشاره شده است، برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود حداقل ۲ نفر شریک نیاز است و برای ثبت سهامی خاص حداقل سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شامل یک بازرس اصلی و یک بازرس علی البدل مورد نیاز می باشد.

 

 

ثبت شرکت خدماتی با مسئولیت محدود یا سهامی خاص ؟

به طور کلی و طبق آمار های بدست آمده ثبت شرکت های خدماتی با مسئولیت محدود نسبت به ثبت شرکت های سهامی خاص متقاضیان بیشتری داشته است ، وجود این مسئله دلایل زیادی را می تواند داشته باشد، به عنوان مثال کمتر بودن تعداد اعضاء،عدم نیاز به واریز سرمایه اولیه شرکت به حساب، نامحدود بودن مدت فعالیت هیئت مدیره، سهولت در هرنوع تغییرات در شرکت (نسبت به شرکتهای سهامی خاص)و… همگی این موارد باعث شده تا شرکتهای خدماتی بیشتر در قالب شرکت بامسئولیت محدود به ثبت برسند.

انتخاب نام و عنوان برای شرکت های خدماتی

برای انتخاب نام مناسب برای شرکت های خدماتی نیاز به دریافت مشاوره های لازم در این خصوص دارد که می توانید از یک کارشناس ثبت شرکت در موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر این امر را میسر سازید.

برای انتخاب نام مناسب برای شرکت های خدماتی نیز باید گفت قید کردن واژه خدماتی در ابتدای نام شرکت بلامانع است و حسن آن، این است که وجود این کلمه در نام شرکت عاملی موثر در شناساندن حوزه فعالیت شرکت به مشتریان می شود.

پس از ثبت شرکت و اخذ شماره ثبت و شناسه ملی در شرکتهای خدماتی بر اساس مصوبه شماره ۳۸۳۲۶/ت ۲۷۵۰۶ مورخ ۸۱/۹/۵ و همچنین مصوبه شماره ۸۴۵۱۵/ت ۳۴۶۱۳ مورخ ۸۴/۱۲/۱۵ هیات محترم وزیران، کلیه شرکت های خدماتی جهت عقد قرارداد با دستگاه های اجرایی و شرکت های دولتی می بایست نسبت به دریافت گواهی تعیین صلاحیت اقدام کنند.

مراحل دریافت گواهی تعیین صلاحیت برای شرکتهای خدماتی :

۱- برای دریافت تاییدیه صلاحیت شرکت های خدماتی ، با مراجعه به انجمن های صنفی کارفرمایان شرکت های خدماتی، پشتیبانی ، فنی و مهندسی در استانی که شرکت ثبت شده است ، می توانید این مورد را انجام دهید.

۲- شرکت های که موظف به دریافت این تاییدیه هستند باید دارای دفاتر قانونی مورد تایید وزارت امور اقتصادی و دارایی بوده و ارائه مفاصاحساب مالیاتی و مفاصاحساب تامین اجتماعی و ارائه جواز کسب الزامی است .

۳- انجمن های صنفی شرکت های خدماتی، پشتیبانی و فنی مهندسی موظف به اخذ مدارک کارفرمایان شرکت های خدماتی و تشکیل پرونده می باشند .

۴- انجمن های صنفی وظیفه دارند که بعد از دریافت مدارک و تایید صحت آن نسبت به برگزاری کلاس های آموزشی و ارسال مدارک به ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برای صدور گواهینامه اقدام نمایند .

(وبگاه کانون انجمن های صنفی کارفرمایان شرکت های خدماتی، پشتیبانی و فنی و مهندسی به نشانی www.kanonask.com می باشد)

موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست

اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید و افرادی نیز که مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحل فروش برند خود را طی کنند و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *