فروش شرکت ثبت شده

فروش شرکت ثبت شده

امروزه بسیاری از صاحبان حرف و مشاغل مختلف برای انجام پروژه ها و همچنین عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی و نیز شرکت در مناقصات و مزایدات مختلف با ارگان های خصوصی و دولتی نیازمند آن هستند که با استفاده از شماره ثبت و شناسه ملی قانونی و مستند اداره ثبت اسناد و املاک و قوه قضاییه مشغول به فعالیت گردند تا بتوانند به اهداف اقتصادی خود دست یابند.

از آنجا که ثبت شرکت دارای مراحل مختلف و صرف هزینه و زمانبر می باشد، در بسیاری از موارد افراد به جای آن که اقدام به ثبت شرکت و صرف هزینه و زمان کنند ، به خرید شرکت ثبت شده روی می آورند. چراکه بسیاری از شرکت های ثبت شده و آماده هستند اعضای هیئت مدیره آن ها دارای مدرک های ارزشمند در رشته های مختلفی همچنین عمران ،مکانیک،نفت ،پزشکی وسایر رشته های دیگر متناسب با موضوعنامه مرتبط با آن شرکت می باشند که این گونه کارشناسان و مهندسین دارای سابقه بیمه و همچنین باتجربه می باشند که در رتبه بندی و گریددار کردن شرکت دارای اهمیت فراوان می باشند. همچنین بسیاری از شرکت های ثبت شده دارای دفاتر دارایی (پلمپ دفاتر) و همچنین کداقتصادی می باشند که با خرید شرکت های دارای دفاتر پلمپ و کداقتصادی در صرف زمان متقاضی صرفه جویی شده و روند کاری را برای آن ها آسان تر می نماید. . همچنین بسیاری از شرکت ها دارای مجوزهای خاصی جهت ثبت می باشند که ممکن است افراد پس از ثبت بنا به دلایل مختلف دیگر حاضر نیستند با آن شرکت ها فعالیت نمایند و حال با فروش شرکت ثبت شده خود قصد انتقال شرکت خود را دارد لذا با خرید شرکت می توان به موضوعنامه موردنظر در آن شرکت دسترسی یافت و در آن حوزه فعالیت نمود چراکه بسیاری از موضوعنامه ها دارای مجوز می باشند و گرفتن مجوز در بسیاری از فعالیت ها کار سهل و آسانی نمی باشد به همین دلیل می توان با خرید شرکت آماده در موضوعنامه خاص درخواستی به راحتی به آن موضوعنامه دسترسی پیدا نمود.

موسسه حقوقی ثبتی تکسفیر با سابقه طولانی در زمینه خرید و فروش راهنمای خرید شرکت با ویژگی های مورد نظر شما می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید شرکت عمرانی به صورت کاملا قانونی همراه با استعلامات کامل با کارشناسان ما در تماس باشید.

جهت فروش شرکت ثبت شده در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا یاری رسان شما در خرید یا فروش شرکت موردنظرتان می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *