فروش شرکت ثبت شده

فروش شرکت ثبت شده

در صورتی که بدنبال مشتری برای فروش و یا واگذاری گریدهای پیمانکاری خود می باشید در کوتاه ترین زمان ممکن این کار را برای شما خواهیم داد.

موسسه حقوقی تکسفیر به عنوان تخصصی ترین مرکز خرید و فروش رتبه آماده پیمانکاری می باشد.

موسسه حقوقی تکسفیر یک نماینده حرفه ای برای فروش شرکت شما با قیمت مناسب برای شما تضمین می کند.

ما با بررسی فعالیت‌ها و حساب‌های تجاری شرکت، تصویری مناسب از شرکت ایجاد می‌کنیم.برای کسب اطلاعات جهت خرید و فروش میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

از جمله خدمات موسسه تکسفیر در زمینه خرید و فروش شرکت ها میتوان بهموارد ذیل اشاره کرد:

خرید و فروش شرکت رتبه (گرید) پیمانکاری با پایه ی ۵ ساختمان

خرید و فروش رتبه شرکت (گرید) پیمانکاری با پایه ی ۵ راه

خرید و فروش رتبه شرکت (گرید) پیمانکاری با پایه ی ۵ آب

خرید و فروش رتبه شرکت (گرید) پیمانکاری با پایه ی ۵ تاسیسات برق

خرید و فروش رتبه شرکت (گرید) پیمانکاری با پایه ی ۵ راه و ساختمان

خرید و فروش رتبه شرکت (گرید) پیمانکاری با پایه ی ۵ آب و راه

خرید و فروش رتبه شرکت (گرید) پیمانکاری با پایه ی ۵ آب و ساختمان

فروش رتبه نیرو برق تاسیسات تجهیزات

و ………..

و فروش رتبه (گرید) های ۵ساختمان

خرید و فروش شرکت های ثبت شده آماده (سهامی خاص ، مسئولیت محدود) موجود است

فروش رتبه های پیمانکاری در پایه های ۵ در تمامی رشته ها

نقل و انتقال برند در ایران کاملا قانونی می باشد و بسیار راحت و آسان می باشد و طی مدت زمان کمی این کار قابل انجام می باشد. برای فروش برند خود، می توانید آن را به ما سپرده تا در کوتاه ترین زمان ممکن با قیمت مناسب به مشتری خواهان این برند برسانیم.

شما می توانید نام تجاری خود را در کمترین زمان و با قیمتی مناسب در وب سایت ثبت سفیر بفروش برسانید. نقل و انتقال علامت تجاری بسیار آسان بوده و در مدت زمان کوتاهی انجام می گیرد.

برای فروش برند نیاز به قیمت گذاری برند توسط کارشناس رسمی دادگستری مخصوصاً در مورد برندهایی که سابقه مصرف و حضور در بازار را دارند. برندهایی که تازه ثبت شده اند و برای خرید و فروش برند آنها اقدام می گردد بیشتر با توجه به تعداد طبقات و کالاها و همچنین نوع کلمه و یا طراحی آن ارزش گذاری می گردند.

همه ی شرکت ها و بنگاه های اقتصادی در زمینه تجارت و کسب و کار دنبال روش هایی برای افزایش فروش برند و افزایش تعداد مشتریان خود می باشند. در این حالت بقیه برندهایی که ثبت کرده اید اضافه بوده و علاوه بر اینکه زمان و هزینه برای ثبت آن سپری شده است، عملا بدون استفاده می ماند.

مشتریان گرامی میتوانند برندهای مازاد خود را در کمترین زمان و بدون هیچ دردسری به اشخاصی که به آن نیاز دارند بفروشند و علاوه بر جبران هزینه های ثبتی، سود خوبی نیز در زمینه فروش برند تجاری خود کسب نمایند.

اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید و افرادی نیز که مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحل فروش برند خود را طی کنند و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید موسسه ی حقوقی تکسفیر برای فروش شرکت ثبت شده میتواند شما را یاری نماید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *