فروش شرکت

فروش شرکت

امروزه به دلیل گسترش فعالیت های تجاری و اقتصادی و لزوم ثبت قانونی فعالیت های موردنظر در هر حوزه فعالیت ، داشتن شماره ثبت در هر حوزه از ضروریات آن محسوب می گردد، لذا بسیاری از افراد در ابتدای امر برای انجام کیه امور تجاری خود اقدام به ثبت شرکت می نمایند ؛اما در بسیاری از مواقع به دلایل مختلفی همچون صرفه جویی در زمان ، اهمیت کارکرد شرکت، گرید شرکت ،تعداد اعضای شرکت، مهندسین دارای سابقه کار در شرکت و بسیاری از دلایل دیگر خرید شرکت از اهمیت خاصی برخوردار می شود. به همین دلیل پیدا نمودن شرکت خاص موردنظر با شرایط درخواستی خود کار زمانبری می باشد که صرفا توسط متخصصین و کارشناسان حوزه ثبتی امکان پذیر می باشد. مجموعه حقوقی و ثبتی تکسفیر با تجربه ای بالا و ارتباطات گسترده با سایر شرکت ها و موسسات خاص دارای مجموعه ای وسیع از شرکت های کارکرده،گریددار،ثبت شده،بااستعلام و غیره چه به صورت سهامی خاص و چه به صورت مسئولیت محدود می باشد به صورت تازه تاسیس یا کارکرده در موضوعات مختلف اعم از عمرانی ، ساختمانی ، خدماتی ، مشاور، پیمانکاری، تجاری، غیر تجاری و سایر موضوعات شرکت می باشد.

چنانچه شما شرکت دارید با مشخصات و ویژگی های خاص که به هر دلیلی قصد ادامه فعالیت در این شرکت را ندارید می توانید با معرفی شرکت خود به ما خریداران مطمئن و معتبری برای شرکت خود یافت نمایید، همچنین از آنجایی که در بحث خرید و فروش شرکت دلالان و افراد زیادی وجود دارند برای انتقال شرکت خود به افرادی که از حقیقی بودن نام و قصد آنها باید اطمینان حاصل نمود. بنابراین توصیه می شود شرکت خود را به موسساتی معرفی نمایید که از تمامی جهات قابل اطمینان برای انتقال شرکت باشند.

کارشناسان موسسه تکسفیر به عنوان امین شما برای فروش شرکت شما تلاش می کنند تا بهترین مشتری را برای انتقال شرکت شما پیدا نموده و به صورت کاملا قانونی اقدام به فروش شرکت و انتقال آن هم از طریق اداره دارایی و هم از طریق اداره ثبت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید شرکت در استان های فروش شرکت در تهران، فروش شرکت در کرج، فروش شرکت در اصفهان، فروش شرکت در شیراز، فروش شرکت تبریز و سایر استان ها با ما در تماس باشید .

در صورتی که قصد خرید شرکت با شرایط اختصاصی مدنظرتان می باشید با کارشناسان موسسه تکسفیر در تماس باشید تا با ارائه پیشنهادات متنوع در زمینه فروش شرکت ، یاری رسان شما باشند . با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *