مراحل ثبت شرکت کرج

مراحل ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج یکی از امور مهم و اساسی برای تجارت در استان البرز محسوب می شود که با امتیازات و مزایای بسیار زیادی برای صاحبین شرکت ها همراه می باشد .

 

ثبت شرکت در کرج در موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر توسط کارشناسان با تجربه ثبت انجام شده و کلیه مراحل و پیگیری های لازم در این خصوص توسط تیم تخصصی این مجموعه انجام می شود.

ثبت شرکت یکی از خدمات بسیار پر متقاضی در موسسات حقوقی و ثبتی می باشد ، که می تواند بسیاری از مزایای و خدمات را به شرکت ها وارد نماید ، به کمک ثبت شرکت ها می توانید در مزایدات و مناقصات شرکت نمایید و امتیازات بسیاری از شرکت ها را از مناقصات دریافت نمایید . شرکت هایی که به ثبت رسمی نرسیده باشند نمیتوانند قرار داد های رسمی منعقد نمایند و از طرفی قرار داد های آن ها هیچ گونه امتیاز رسمی نداشته و قابل پیگیری نمیباشند .

برای انجام امور ثبت شرکت ها به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر مراجعه نمایید تا تمامی مراحل قانونی و حقوقی آن را در کم ترین زمان ممکن به انجام برسانید .

مراحل ثبت شرکت در کرج

برای ثبت شرکت نیاز به دو یا چند سهام دار اصلی خواهید داشت و با توجه به شرایط و موضوع شرکت نوع شرکت را مشخص خواهید نمود ، دریافت و انجام کلیه موارد ذیل برای تاسیس یک شرکت تجاری بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد :

۱-عقد قرار دارد بین شرکا( دو یا چند نفر در خصوص شراکت با اراده و یک هدف مشخص )

۲-تعیین و تخصیص میزان سهام هر یک از شرکا

۳-پذیرش ارادی یک شیء(مال) بعنوان اجرت یا حقوق مالکانه مشترک شرکاء

مراحل ثبت شرکت

۱-  انتخاب موضوع شرکت

در واقع موضوع شغل شرکت است که باید با همکاری و همفکری کلیه اعضا شرکت انجام شود

۲-  انتخاب نوع شرکت

نوع شرکت با توجه به شرایط و ضوابط اولیه تعیین می شود ، نوع شرکت تعیین می نماید که چه فعالیت هایی را می خواهید انجام دهید و سرمایه ی شرکت را چگونه تامین کنید . انواع شرکت ها شامل موارد زیر خواهد بود:

  • شرکت سهامی عام
  • شرکت سهامی خاص
  • شرکت با مسئولیت محدود
  • شرکت تضامنی
  • شرکت نسبی
  • شرکت مختلط (اعم از سهامی و غیر سهامی)

۳-  تعیین میزان سرمایه شرکت

سرمایه اولیه برای تاسیس شرکت و نحوه ی تامین آن را مشخص نمایید .

۴-  تعیین مدت فعالیت شرکت

۵-  انتخاب نقطه فعالیت ( محل اصلی شرکت )

۶-  تهیه و ارائه مدارک لازم برای ثبت شرکت

 اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید و افرادی نیز که مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحل فروش برند خود را طی کنند و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید

موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *