نمونه صورتجلسه تغییرات نام

نمونه صورتجلسه تغییرات نام

برای ایجاد تغییرات نام در شرکت بعد از ثبت شرکت نیاز است تا شما درخواست خود را به صورت کاملا رسمی ارائه نمایید . برای این اقدام نیاز به تشکیل مجمع عمومی و تنظیم صورتجلسه می باشد .

برای انجام این امر می توانید مشاوره های لازم از کارشناسان ثبت در موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر را دریافت نمایید.

در چه مواردی نیاز به تغییر شرکت خواهیم داشت :

۱-  در مواردی که شرکا و سهامداران اصلی از نام فعلی شرکت راضی نباشند و تمایل به ایجاد تغییراتی در آن داشته باشند می توانند درخواست تغییر نام دهند .

۲-  در مواردی که شرکتی را خریداری نمایید و نام آن مطابق با موضوع فعالیت شما نباشد می توانید نام شرکت را تغییر دهید .

۳-  ممکن است موضوع فعالیت شرکتی تغییر یابد و نام شرکت نیز با موضوع شرکت مطابق باشد ، در این صورت باید نام شرکت نیز تغییر یابد ، برای مثال شرکت خدماتی که در نام خود از کلماتی مانند تمیز ، نظافت و .. استفاده کرده باشد بعد از تغییر موضوع به فعالیت های تجاری نیاز به تغییر نام خواهد داشت .

بسمه تعالی
نمونه صورتجلسه تغییر نام در شرکتهای سهامی خاص

نام شرکت: ……………………… ………………
شماره ثبت شرکت: …………………………
سرمایه ثبت شده: ……………. ……………
صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت…………………. سهامی خاص ثبت شده به شماره………… در تاریخ…….. ساعت………… با حضور کلیه سهامداران/ اکثریت سهامداران درمرکز شرکت تشکیل گردید.
الف: در اجرای مفاد ماده ۱۰۱ لایحه اصلاحی قانون تجارت:
۱ـ خانم/ آقای …………………. ……… به سمت رئیس جلسه
۲ـ خانم/ آقای …………………. ……… به سمت ناظر جلسه
۳ـ خانم/ آقای …………………. ……… به سمت ناظر جلسه
۴ـ خانم / آقای…………………. ……… به سمت منشی جلسه انتخاب شدند.
ب: در خصوص دستور جلسه که تغییر نام شرکت می‌باشد بحث و بررسی و مقرر گردید که نام شرکت به …………….. ……… تغییر یابد و در نتیجه ماده………. ……… اساسنامه به شرح مذکور اصلاح می‌گردد.
ج: به خانم/ آقای …………………. ……… (احدی از سهامداران یا مدیران یاوکیل رسمی شرکت) وکالت داده می‌شود که ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکت‌ها نسبت به ثبت صورتجلسه و پرداخت حق الثبت و امضاء ذیل ثبت دفا‌تر اقدام نماید.

رئیس جلسه………………… ناظر جلسه…………………… ناظر جلسه……………………. منشی جلسه…………….

نکات مهم در تغییر نام شرکت

۱ رعایت تشریفات دعوت وفق اساسنامه و لایحه اصلاحی قانون تجارت ، در مواردی که مجمع با حضور اکثریت سهامداران تشکیل شده رعایت تشریفات الزامی است.
۲ اگر مجمع با حضور اکثریت سهامداران تشکیل شود ، نیاز به ارائه اصل روزنامه حاوی آگهی دعوت به همراه صورتجلسه به اداره ثبت شرکت ها الزامی خواهد بود.
۳ کلیه اعضا هیئت مدیره باید صورتجلسه را امضا نمایند ، و البته نیاز به تهیه چند نسخه از صورتجلسه می باشد ، یک نسخه آن حداکثر در ظرف یکماه از تاریخ تشکیل جلسه تحویل اداره ثبت شرکت‌ها شود.

موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست

اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید و افرادی نیز که مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحل فروش برند خود را طی کنند و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *