خرید شرکت

خرید شرکت یکی از راه هایی است که با استفاده از آن می توان در وقت صرفه جویی کرد. امروزه بسیاری از افراد به دلیل عدم زمان کافی برای طی مراحل قانونی شرکت را به صورت آماده خریداری می کنند. ولی خرید شرکت امری نیست که به راحتی بتوان آن را با سهل انگاری انجام دهد. به همین منظور باید پیش از این کار اطلاعات کافی را در این خصوص داشته باشید تا شرکت خریداری شده فاقد هر گونه مشکل قانونی باشد. وکلای حقوقی تکسفیر در این راستا می تواند کمک شایانی به شما کند و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهد. بدین منظور تنها کافیست با این وکلا تماس بگیرید.

خرید شرکت - موسسه حقوقی تکسفیر

خرید شرکت ثبت شده

هنگامی که شما تمامی تجهیزات لازم برای شرکت را فراهم کردید، برای انجام مراحل قانونی می بایست شرکت را ثبت برسانید. ثبت شرکت این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که در مناقصات و مزایده ها شرکت کنید. برخی از افراد بنا به دلایل مختلفی قصد دارند که شرکت ثبت شده خود را به فروش برسانند. در این حالت افرادی که قصد راه اندازی شرکت دارند می توانند با خرید به صورت قانونی صاحب شرکت محسوب شوند. البته خرید و فروش شرکت ثبت شده به همین راحتی نیست و باید خریدار و فروشنده اطلاعات کافی را در این زمینه داشته باشند. کارشناسان تکسفیر دارای اطلاعات کامل و جامعی در زمینه خرید هستند و می توانند تنها با یک تماس این اطلاعات را در اختیار شما قرار داده و به تمامی سوالات و ابهامات ذهنی شما پاسخ دهند..

آیا کسی می تواند فقط یک شرکت بخرد؟

تنها راه برای مالکیت واقعی چنین شرکتی این است که یا در صورت فروش و زمانی که شرکت برای فروش است، آن را بخرید یا آنقدر سهام به دست آورید که سهامدار عمده شوید.


برای خواندن مطالب درمورد فروش شرکت
میتوانید:

خرید شرکت آماده

خرید شرکت آماده یکی از راحت ترین و آسان ترین روش ثبت شرکت است. ثبت شرکت دارای مراحل قانونی بسیار متعددی بوده و باید زمان و حوصله کافی را برای این کار داشته باشید. خرید شرکت آماده مزایای بسیار زیادی دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به صرفه جویی در وقت و هزینه، عدم نیاز به کد اقتصادی، عدم نیاز به سوء پیشینه، عدم نیاز به اخذ مجوز و … اشاره کرد. تمامی این موارد به شما می گوید که خرید فرایندی بسیار طولانی دارد و در انتها نیز ممکن است که شما موفق به این کار نشوید. بنابراین شما با خرید به صورت آماده می توانید دغدغه های خود را کاهش دهید. البته شرکت خریداری شده باید فاقد هر گونه مشکل اداری بوده و در آینده هیچ مشکلی را برای شما به دنبال نداشته باشد. تکسفیر ارائه کننده برترین و بی نقص ترین شرکت های آماده بوده و شما می توانید با توجه به ملاک های خود اقدام به خرید از تکسفیر کنید. همچنین می توانید مراحل ثبت شرکت و خرید آن را به وکلای حقوقی این مرکز بسپارید.

خرید شرکت رتبه دار

رتبه بندی شرکت یکی از ملاک هایی است که نشان دهنده اعتبار شرکت می باشد. به همین دلیل خرید رتبه دار می تواند تاثیر بسیاری بر روی میزان گسترش کسب و کار شما بگذارد. رتبه بندی شرکت ها دارای استانداردهایی بوده و زیر نظر مسئولان مربوطه ارائه می گردد. شرکت هایی که به تازگی کار خود را شروع کرده اند و یا قصد گسترش کار خود را دارند با خرید رتبه می توانند به شرکت ایده آل خود دست یابند. خرید شرکت رتبه دار فرایندی است که باید قانونی طی شود و نه تنها شرکت، بلکه رتبه نیز باید به خریدار واگذار شود. خرید رتبه دار می تواند نیاز شما به داشتن یک کسب و کار موفق را برآورده کند. شرکت ها دارای رتبه بندی مختلفی بوده و که این رتبه ها از شماره 1 تا 5 نامگذاری می شود. بنابراین قیمت خرید رتبه دار بر اساس درجه بندی آن قابل تعیین است.

خرید شرکت - موسسه حقوقی تکسفیر
خرید شرکت - موسسه حقوقی تکسفیر

خرید شرکت حقوقی

خرید حقوقی نیز مانند هر شرکتی نیاز به طی مراحل متعددی دارد. ثبت شرکت های حقوقی فرایند بسیار سختی داشته و در هزینه های بالایی باید برای این کار پرداخت شود. به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای صرف وقت و هزینه خود برای انجام امور اداری، اقدام به خرید کنند. شرکت های دارای مجوز تمامی استانداردهای لازم را داشته و مجوزهای مورد نیاز را نیز در اختیار دارد. به همین دلیل با خرید شما می توانید در مدت زمان کوتاهی صاحب یک شرکت شده و فعالیت خود را آغاز کنید.

خرید شرکت قدیمی

با توجه به این که سابقه شرکت در میزان اعتبار و فروش آن تاثیر بسیاری دارد، شرکت های قدیمی گران تر بوده و طرفداران بیشتری نیز دارد. البته هر شرکت قدیمی ای را نمی توان در لیست شرکت های برتر قرار داد. لازم است بدانید که در هنگام خرید باید به سوابق شرکت نیز دقت کنید. برخی از شرکت ها به دلیل نقص اقدام به فروش می کنند و خرید آن نمی تواند سودی برای شما داشته باشد به همین منظور توصیه می کنیم که با اطلاعات کامل اقدام به خرید شرکت قدیمی نمایید.

البته باید یادآور شویم که خرید نیز کار آسانی نیست و باید با دقت و اطلاع کامل صورت گیرد تا در آینده مشکلی را برای شما ایجاد نکند. بنابراین تکسفیر آماده ارائه اطلاعات و خدمات در زمینه خرید است و شما می توانید سوالات خود را از وکلای حقوقی تکسفیر بپرسید. همچنین این شرکت به تمامی مراحل قانونی خرید آگاه بوده و می تواند استعلامات لازم برای خرید را انجام دهد تا از عدم وجود خلافی و ایراد در شرکت خریداری شده مطمئن شوید.

هزینه خرید شرکت

قیمت خرید به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از این فاکتورها کاربری شرکت است. مراحل مختلف برای ثبت شرکت ها با یکدیگر متفاوت است و از این رو هر یک دارای قیمت خاصی می باشد. همچنین میزان سوابق و اعتبار شرکت بر روی قیمت آن تاثیر بسزایی دارد. به عنوان مثال خرید شرکت رتبه دار به مراتب گران تر از سایر شرکت ها می باشد. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید تنها کافیست از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با تکسفیر تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

سوالات متداول

هنگامی که شما تمامی تجهیزات لازم برای شرکت را فراهم کردید، برای انجام مراحل قانونی می بایست شرکت را ثبت برسانید. ثبت شرکت این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که در مناقصات و مزایده ها شرکت کنید. برخی از افراد بنا به دلایل مختلفی قصد دارند که شرکت ثبت شده خود را به فروش برسانند. در این حالت افرادی که قصد راه اندازی شرکت دارند می توانند با خرید شرکت به صورت قانونی صاحب شرکت محسوب شوند.

خرید شرکت رتبه دار فرایندی است که باید قانونی طی شود و نه تنها شرکت، بلکه رتبه نیز باید به خریدار واگذار شود. خرید شرکت رتبه دار می تواند نیاز شما به داشتن یک کسب و کار موفق را برآورده کند. شرکت ها دارای رتبه بندی مختلفی بوده و که این رتبه ها از شماره 1 تا 5 نامگذاری می شود. بنابراین قیمت خرید شرکت رتبه دار بر اساس درجه بندی آن قابل تعیین است.

قیمت خرید شرکت به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از این فاکتورها کاربری شرکت است. مراحل مختلف برای ثبت شرکت ها با یکدیگر متفاوت است و از این رو هر یک دارای قیمت خاصی می باشد. همچنین میزان سوابق و اعتبار شرکت بر روی قیمت آن تاثیر بسزایی دارد. به عنوان مثال خرید شرکت رتبه دار به مراتب گران تر از سایر شرکت ها می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]